Jaki lcd 46-47 cali do 5tyś

pom22

New member
Proszę o poradę jaki kupić lcd 46-47 cali do 5tyś , pokój mocno nasłoneczniony ,odległość odtv około 5m, odbiór N-ka ,PS3 głównie filmy ale też trochę gierek , Proszę o pomoc !!!!!!!!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To możesz sobie spokojnie poszelać.
Odległość eliminuje niedociągnięcia płynności - więc ten parametr jest mniej ważny. Sprawdź:
46 XF 251 Toshiba
46 S 90 JVC
46 X 20 Sharp
47 V01 Hitachi
 

tekno

New member
Kiki a co sadzisz o tym modelu Philips 47'' LCD 47PFL7603D? Tez jest w podanym przedziale cenowym.
Mam podobny problem jak kolega wyzej, ten sam przedzial cenowy, pokoj mocno nasloneczniony odleglos od tv jakies 3- 3,5 metra.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Ramzes765

New member
Bez reklam
Zamiast Sharpa 46X20E w cenie do 5 tys. mozna kupic Sharpa 46XL2E.
Jak dolozysz okolo 500 zl to juz w gre wchodzi Sony 46W4500 i Toshiba 46ZF355
 

grzmot

New member
Mam podobny problem - w tych rozmiarach i widełkach cenowych. Bardzo ważne są jednak dla mnie kąty w pionie, gdyż telewizor będzie zawieszony na wysokości ok. 2 m i oglądany z sofy w odległości 2,8 m (mocno wychylone oparcie). Teraz wisi tak plazma LG 42PX3RVA i świetnie się sprawdza. Napalałem się na Regzę (czerń...), ale kwestia tych kątów mnie rozbiła...

Teraz jest podłączony PS3 i PC, a docelowo będzie n-ka, więc zgodność z HDCP też jest istotna.

Z góry dziękuję za pomoc.
 

grzmot

New member
Pozwolę sobie dopisać ciąg dalszy...
Odległość od ekranu - jak wspomniałem 2,8 m. Środek ekranu wypada na wysokości ok 1,9 m, wzrok na wysokości 1 m. Zrobiłem dziś objazd po trójmiejskich salonach i kucałem przed wszystkimi lcd postawionymi na wysokiej półce :) Rezultat - problem pojawiał się tylko przy mniejszych panelach, od 40" w górę musiałem leżeć pod samym ekranem, żeby jakość zauważalnie się pogorszyła. Wśród nich była również Toshiba 47Z3030DG i ze względu na matrycę S-IPS oraz 100Hz jest to znów mój faworyt. Czy jest jakiś powód, aby wybić mi ją z głowy? :)
 
Do góry