Jaki lcd 40cali do 9tyś. proszę o radę

pom22

New member
Witam , właśnie sprzedałem samsunga le32t51b i mam zamiar kupić lcd 40 cali do 9 tyś max. prosiłbym o radę jaki kupić .
 

krytyk

New member
polecam:
FSC V40-1 ok. 8400 pln
Amoi LC40AF1E ok. 9900 pln
Sony KDL-S40A11E ok, 8900 pln

z podanych zdecydowanie Amoi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Polecam Samsunga 40 M 51 - skorzystaj z obniżki cen.
Dzieki zmianom cenowym - to znakomita oferta .
Szybki czas reakcji, świetna współpraca z komputerami.

W kwietniu pojawi się kilka nowych znakomitych nowych modeli.

pozdrawiam
 

krytyk

New member
jasne, tylko że ceny nowych JVC zaczynają się od ponad 2800 euro, nie wspomnę o Loewe prawie 3500, zdaje się że kolega pom22 pytał o przedział do 9 tys pln !
Dlaczego polecasz Sony serię A10, skoro 200-300 pln wiecej mozna mieć A11 i z nowym softem , bez wady fabrycznej jak A10

no i LE40M51 : gdzie ta obniżka skoro u was kosztuje 9500?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
poczekamy zobaczymy
Sony V 40 a 10 - gra super - znacznie lepiej niż tańsza wersja.
S 40 a 10- gra - tak sobie.
Samsunga - spore zmiany cen.
A 11- już był w sprzedaży i został wycofany z Polski.
Sharp - w ostrym ataku. Będą rewelacyjne ceny i najwiekszy wybór.
Wszyscy czekają na dostawy z nowej fabryki. Gdyż I-"jedynka" nie wyrabia z produkcją.
pozdrawiam
 

krytyk

New member
A11E nie była wycofana ze sprzeadży w PL, bo nie była wprowadzona przez sony PL, po pierwsze, po drugie: Sony nie wprowadzilo A11 celowo, by pozbyć się z rynku A10, wiadomo gdyby weszły A11, A10 zalegały by na półach, modele V grają tak samo jak S, róznice są niewielkie, na co wskazują testy, nie pisze tu od subiektywnej ocenie, bo każdy ocenia wg siebie, mają tą samą matrycę, różnice to w design i wyposażeniu, większy procesor, pamiec, i wiecej mozliwosci, co sprawia subiektywnie lepszy obraz, choć uważam to za b.dobry produkt, cena 11000 pln jest zbyt wysoka jednak,
w samsungu spore zmiany cen , bo sprzedaz siada, wysoka awaryjnosc itd. dowodem są tak szybkie zapowiedzi nowych modeli, a przeciez te obecne są na rynku raptem kilka m-cy, apropos Sharpa, to dobrze ze w koncu pojawia sie nowe modele, bo nic się nie działo prze dłuzszy czas, a ceny? jasne rewelacyjne, tylko jak na sharpy, w nowych modelach np 37 beda zacznac sie od 3 tys euro, nie wiem czy to rewelacja, choć biorąc pod uwagę zapowiedzi nowych modeli, ich możliwosci, moze i warte tej ceny, i nie rozumiem co do tego wszytskiego ma nowa fabryka

więc czemu piszesz zdawkowo o rewelacyjnych cenach skoro ich nie znasz lub nie podajesz, rewelacyjne w stosunku do czego, kogo?
trochę wiecej wiedzy przyda się forumiarzom
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
rozumiem ,ze mówisz to z doświadczenia.
Bo zarówno my - jak Saysonic Warszawa , Elta Szczecin , Jończak Gdańsk - sprzedawali serię A 11. Jeśli nie jesteś pewien nie opowiadaj.
Telewizory wprowadzone do sprzedaży przez Sony Poland.
Z uwagi na brak napisów w języku Polskim jak i liter Polskich w telegazecie - klienci musieli podpisywać oswiadczenie . Ponieważ robili to niechetnie - być może zSony nie zdecydował się na kontynuację sprzedaży serii w Polsce. Nic nie zalegało i nie zalega a półkach . Ponieważ afera w Sony - dotyczyła potwornych braków telewizorów ,których mimo umów nie dostarczyła firma Samsung.
Telewizory Sony serii V sprzedawały sie i sprzedaja jak świeże bułki.
Ceny Sharpa - nawet najwyższych modeli - bedą znakomite.
Jakby ich nie liczyć.
pozdrawiam
 

krytyk

New member
nie napisałem ze coś zalega na półkach, tylko zalegało by !
skoro sony to mistrzowie, dlaczego nie wymienili softu na PL? przeciez to żaden problem, W DE można poprosić o wymienę softu, nie ma żadnego problemu, aplikacja jest taka sama jak do A10, różnica polega wyłącznie na upgrade do obsługi DVB-T...
odnośnie sprzedaży : trochę statystyk w styczniu sprzedaz w Euro w kilkunastu punktach w wawie, średnio 3 szt/ mc, electroworld w styczniu 2szt, MM ostrobramska 11... to raczej nie wyglada na sprzedaz jak bulek, po prostu sprzedaja sie jak i inne modele drogie, sądzisz ze jak sie napisze ze sie dobrze sprzedaja to tym wiecej sie przekona do nich ludzi?
uwazam sony za b.dobre produkty, tylko nie trafiaja do mnie twoje argumenty, które są puste
no i podaj te znakomite ceny sharpa, jestem ciekaw nie tylko zapewne ja
nie sztuka napisać ze np w marcu pioneer wprowadzi nowy model za cene ze od razu sie zemdleje, nic z tego nie wynika
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dlaczego nie wymienili ? Ponieważ na wmontowany tuner DVB - nie ma jednoznacznej odpowiedzi KKRiT -odnośnie jaki system bedzie panował w Polsce. Być może wolą poczekać.
U nas zapisy na serię V a 10 - trwają do dziś. Być moze w MM - maja zbyt wysokie / nie dla idiotów / ceny.
Ci z forumowiczów którzy jeszcze czekają - wiedzą.
Nie rozumiem co do pustych argumentów . Dostajesz odpowiedzi pełnymi zdaniami i po Polsku.

http://www.hdtv.com.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=421&mode=thread&order=0&thold=0
w Europie - podobnie.

Co do cen - wrócimy do rozmowy niebawem.
Sprawdzimy - kto miał racje .
Słowa tu pisane nie zginą.
pozdrawiam
 

krytyk

New member
życzę owocnej sprzedaży...ale dlaczego Klienci czekają, przecież w samej wawie są sklepy które mają V, S, W od ręki, nie piszę tu o sklepach dla idiotów, i to np V w cenie 10900 np
 
Do góry