Jaki LCD 40" pod Play Station 3???

dimesss

New member
Witam Zamierzam kupić LCD 40" pod PlayStaion 3 tylko że w natłoku wątków i sprzecznych informacji już się pogubiłem i nie wiem co wybrać Oczywiście oprócz samego grania ważną kwestią są dla mnie filmy na Blu-ray Kwota jaką dysponuję to około 3,5 tys. Proszę więc o Wasze opinie Dzięki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
za mało danych :


Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
preferowana marka?
preferowana wielkość ekranu ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
Co Cię wkurza w telewizorach ?
Czego oczekujesz od telewizora ?
Full Hd czy HD ready ?
Czy masz swoich faworytów?
 

Siege

New member
Witam.

Ja polecam 40" Samsung LCD-TV LE40B651 FULL HD DVB-T MPEG4.Mam go i wszystko na nim wyglada super.Filmy Blu ray i gry.Gram i ogladam filmy z odleglosci 2m.

Pozdrawiam.
 

Garf

New member
Siege napisał:
Witam.

Ja polecam 40" Samsung LCD-TV LE40B651 FULL HD DVB-T MPEG4.Mam go i wszystko na nim wyglada super.Filmy Blu ray i gry.Gram i ogladam filmy z odleglosci 2m.

Pozdrawiam.

A jak wypada input lag w przypadku grania na tym telewizorze? Jest odczuwalny czy jest to tylko wydumany problem? Pytam bo bardzo mi sie spodobal mi sie ten TV tylko boje sie ze beda problemy z grami, a to dla mnie wazny czynnik;)
 

dimesss

New member
Więc tak:
pokój 23 m kw.
preferuje SONY ale nie musi to byc konieczność jeśli są lepsze LCD w podobnej cenie
wielkość ekranu 40"
podłączone byłoby PlayStation3 oraz Cyfra +
fundusze to ok 3,5 tys.
w dzień i w nocy po równo ze wskazaniem na noc
trochę tego słońca wpada mi przez okna Jest dość jasno przez dzień
2 osoby w domu
oczywiście FULL HD
To powinno wystarczyć
Dzięki za odpowiedzi
 

brygidziarz

New member
[FONT=&quot]Ja mam 37`` [/FONT]Orion37294. Jest HD Ready, ale daje fun z grania. Nie zauważyłem żadnego smużenia w trakcie grania.

Jeśli masz mały budżet to go polecam. Kosztuje około 1300-1500zł.
[FONT=&quot]

[/FONT]
 

Ares78

New member
Hmm a budżet jest sztywny czy da się jeszcze naciągnąć bardziej? Jeśli da to w5500 chyba najbardziej optymalny (cena/to co oferuje) sony, jeśli nie dasz rady dołożyć to zostaje v5500 praktycznie to samo co poprzednik bez 100hz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ponieważ wpada Ci dużo światła to może lepiej będzie brać matrycę aktywną matową ? Ale wówczas pytanie czy wielkość 40" to wielkość nie przekraczalna?
 
Do góry