Jaki Lcd 40-42''

Jargus

New member
Witam
Chciałbym przed swietami zakupiś telewizor lcd 40 lub 42'' Mam pokuj średnio nasłoneczniony okno z prawej strony. odległość oglądania 3 ,-3,5 metra. polsat cyfrowy, dvd w przyszłości play 3 i dvd hd. doradźcie jakis lcd tak za 3000-3500zł. hd z dobrą czernią i minimalnym smużeniem no i oczywiście dobrym skalowaniem sygnału sd najlepiej 100Hz- jeśli to realne w tej cenie. z góry dziekuje.
 
Ostatnia edycja:

Szymon91

New member
Może warto poczekać i dołożyć z 400-500zł do Toshiby 42z3030

Całkiem pozytywne zbiera komentarze. Z początku również chciałem tak w granicach 3000zł, ale poczytałem trochę w necie i ta Toshiba mnie przekonała. Oczywiście warto pójść do sklepu i porównać ją z innymi :)
 

Jargus

New member
Witam ponownie a co to jest za model Toshiba 42XV550 P niska cena parametry dobre co z nim jest nie tak? czemu taki tani w porównaniu z innymi? I jeszcze jedno jest ktoś kto umie rozszyfrowac oznaczenia jakie toshiba ma. xf zf xv xf rv zv albo cyferki 550 355 356 501 351 3030 itp albo oznaczenia na koncu nazwy P PG DG D G .... gdzie mozna rozszyfrowac te skróty?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Toshiba 42 X 3000
Philips 42 7762
JVC 42 R 90
Samsung 50a 451 - kierowałbym się w tym kierunku do wymienionych potrzeb
 

janusz601

New member
Witam jesli mozna to podepne sie do tematu tez jestem zainteresowany kupnem tv LCD. Raczej 40" bo pokój nie za duzy.
Juz mialem kupować sony 40v40000 ale czym wiecej czytam to juz sam nie wiem. Slyszalem ze 40W40000 jest duzo lepszy i nie wiem czy poczekac czy kupić cos lepszego. Mam kilka kanałów z cyfry hd ale zalezy mi tez na dobrym odbiorze SD.

Jakie masz warunki ? - pokój 5x4
jaki sygnał ? - Cyfra+ philips pvr hd
jaka odległość od ekranu ? ok. 3m

jakie urządzenia do podłączenia? dekoder,
kino domowe, laptop
jaka klasa cenowa? do okolo 3200zł

więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
w nocy wiecej
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
słabiej nasłoneczniony
ile osób zasiada przed telewizorem?
2-3
Jaki masz ulubiony program?
sportowe i filmowe
Ma stać czy wisieć?
teraz stać a po remoncie (za 4miesiace) wisieć
Teraz jest panasonic 32" crt
wkurza mnie obraz beznadziejny

Pozdrawiam serdecznie
 

Jargus

New member
Dzieki wszystkim za dotychczasową pomoc i prosze o jeszcze ostatnio coraz bardziej zastanawiam sie nad philipsem 42 PFL 7403. 3ms 100Hz mnie kusi co o nim myślicie? Kiki czy nie bedzie on lepszy od tych co wymieniłeś?
 

Jargus

New member
I pytanko do posiadaczy philipsa pfl 7433 d\ 12 Jak ten model daje sobie rade z sygnałem SD czy te 100Hz i 3ms dają rade i co ze smużeniem?
 
Do góry