Jaki LCD 40-42" do max 3000

Marcinex

New member
Odległość od ekranu: 3-5 m
Jak słońce świeci w pokoju: popołudniu po katem 90 st. do ekranu
Jak duży jest pokój: duży - pokój +aneks (ok30m2)
Jaki masz obecnie telewizor: LCD LG 26 cali oglądany z 2,5m i bylo w miarę ok ale jednak za mały ekran.
Jakie programy najczęściej oglądasz: programy sd hdpo zakupie UPC oprócz tego sporo sportu, filmy DVD, z laptopa divix czasami mkv - kiedyś BR
Więcej oglądasz w dzień czy wieczorem: wieczorem i w nocy
Preferowana marka: Sharp, Toshiba, Panasonic, Sony
Jakie urządzenia będą podłączone: za pomocą EURO DVD ale po kupnie kina domowego po HDMI + dekoder UPC + czasem laptop po HDMI
Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 70%, czasem DVD i laptop 30%
Jakimi złączami: na początek EURO a reszta to standard, ma mieć USB do podłączenia pena z możliwością wyświetlania JPEG
Ma stać czy wisieć: wisieć
Jaka klasa cenowa: 2,7 tys. ideał, 3,0 to już max, biorąc pod uwagę inne zakupy.
Może mieć 40" ( o ile to nie za mało ) jeśli obraz będzie dużo lepszy niż w 42 . Nie mogę dać więcej niż 3k zł. Nie jestem videofilem :)
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Moim zdaniem są trzy modele dla Ciebie.

1. SONY 40EX500
2. TOSHIBA 40XV733
3. PHILIPS 40PFL5605
4. PANASONIC L42S20

Każdy spełni Twoje oczekiwania.

Pozdrawiam
 

Marcinex

New member
Dziękuję za podpowiedzi - wybór ciężki, dodatkowo dzisiaj dostałem propozycję Sharpa 46dh65e za 3100 (tę stówę mogę dopłacić) z uchwytem i sam już nie wiem co brać :( Cenowo ten Sharp wychodzi ok ale naczytałem się o smużeniu (trzeba DNR wyłączyć?) i mnie to zniechęca. Chyba jeszcze pooglądam i pooceniam Wasze pozostałe typy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jak masz stówkę to dołóż jeszcze dwie i bierz lcd led
46 Le 600 . Z tej odległości będzie rewelacja.
 
Do góry