Jaki LCD 3D 42" Pasywny do 2500 zł

[Ignas]

New member
Od pewnego czasu czytam wątki na tym forum i im więcej czytam, tym mniej wiem :???:

Szukam sprzętu który spełniałby moje wymagania:
- 42" może 47" (od widza do TV 2m - 2,5m)
- LCD / LED
- Full HD 1920x1080
- 3D Pasywne
- Obsługa D-Sub/DVI w natywnym (1920x1080) w trybie jak monitor komputerowy 1:1 px
- DVB-T MPEG4
- Internet (może być po kablu)
Z góry uprzedzę, że 3D aktywne ze względów zdrowotnych jednego z domowników absolutnie odpada.

Źródłem sygnału będzie:
- Kablówka UPC cyfrowa
- Xbox 360
- PS3
- Komputer
- DVD

Co da radę ogarnąć to wszystko w 2D, a i w 3D tragedii nie będzie :)
Nie chcę testować w sklepach, bo tam człowieka wkręca najprędzej w g... co na magazynie zalega.
Niestety z pasywnych dotychczas udało mi się zapoznać jedynie z różnymi typami LG bo wiekszość ich w sklepach. Panasonic i Philips też zdaje się takie wypuścił, ale jakoś mi przed oczy nie wpadły.

Poradźcie bo nie wiem co kupić ;)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Przy tej kwocie pozostaje w sumie tylko LG, bo Panasonic (ET5) będzie droższy, pierwszy model philipsa z 3d pasywnym nie grzeszy jakością (PFL4307), a na Toshibę na pewno nie starczy (VL963)
 

[Ignas]

New member
Czytajac test Panasonic'a to az ślinka pociekła :)
W LG najbliższy memu "portfelowi" był dotychczas model 42LM620S / 42LM640S.
Po przeczytaniu testu Panasonic TX-L47ET5E pozostaje nadzieja, że model 42" niczym się nie różni ;)
Tylko teraz znaleźć sklep co ma w ofercie oba na tej samej półce :)
 

zibciu

Member
Niestety piszesz, że chcesz używać tv do kompa. Panasonic nie daje rady przy skalowaniu natywnym. Obraz jest trochę rozmazany...

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Mixmich

New member
Teraz Panas 42ET5 jest w dobrej cenie w sieciach euro i mm i za 2600 zdecydowanie warto się skusić. Wifi, pełna przeglądarka i możliwość podpięcia klawiatury usb jest :D
 

[Ignas]

New member
W MM ostatni z wystawki u mnie w mieście 2599 zł, a w Euro 2699 zł
Nie wiem dlaczego w Euro AGD pokazuje brak wifi przy Panasonic gdy robię porównanie z LG
 
Ostatnia edycja:

zibciu

Member
Zależy jakie stawiasz wymagania. Do konsoli jak najbardziej. Jeśli jednak chcesz mieć obraz żyleta (piksel w piksel) z kompa (word, przeglądanie internetu), to sugeruje poszukać czegoś innego. A najlepiej weź laptopa i sam sprawdź w sklepie...

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

[Ignas]

New member
Coś czuje ze trzeba będzie wbić do euro z lapkiem i kabelkiem, raczej nie powinni odmówić podłączenia :)

Proszę jeszcze o sprostowanie wi-fi, ma czy nie ma bo zgłupiałem :(
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
* Notice for DVB functions: / This TV is designed to meet the standards (current as of August, 2011) of DVB-T/T2/S/S2 (MPEG2 and MPEG4-AVC [H.264]) services. / The compatibility with future DVB services is not guaranteed. / Check the latest information on the available services at the following website (English only): / TV | Digital AV | Consumer Products | Support | Panasonic Global / ** HID (Human Interface Device Profile) compliant keyboards are available. A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) compliant audio devices are available. / *** Depending on the area, this accessory may not be included. / **** Based on IEC 62087 Ed.2 measurement method. / ***** Energy consumption XYZ kWh per year, based on the power consumption of the television operating 4 hours per day for 365 days. The actual energy consumption will depend on how the television is used.
I zasilanie
 

[Ignas]

New member
Dziś trafiłem na tego Panasonica 47" w mediaexpert, pech chciał że nie było przy nim okularów. Z nadzieją, że pasywne to pasywne wziąłem te od LG i się zdziwiłem...
Zupełnie nie działały :(
Obraz był jakiś dziwny z cieniem tak jakby filtry były zupełnie inne.
 
Do góry