Jaki LCD 37" - kolejny raz

wolfikx

New member
No i stało się.
Mój SHARP 37X20E wysiadł i dostałem pieniądze z powrotem więc powraca temat jaki 37" FullHd do salonu.

TV będzie używany w pokoju dziennym 20 m2, odległość od TV około 3 m do postawienia na mebel, pokój dosyć słoneczny choć więcej oglądamy wieczorkami. Sygnał z kablówki + zestaw Yamahy, PS2, do wydania około 4050 (tyle mam zwrotu:)).

Ostatnio kiki mi polecał:
Hitachi 37 V01
JVC 37 P80
Toshiba 37 X 3000
Toshiba 37 Z 3030
Hitachi X 01
z mocnym naciskiem na Toshiba 37 Z 3030
A ja głupi wybrałem SHARPa:)

Czy w tej materii się coś zmieniło, minęło trochę czasu więc mniemam, że tak.
Z góry dzięki za propozycje.
 

wis38

New member
A ja miałem go kupić

Jak to dobrze że trafiłem na ten post :). W końcu września kupuję LCD37" i przeglądam wszystkie fora( hdtv.com - jest najbardziej przemawiające ze swoimi testami). Mój wybór był pomiędzy Sharpem a Samsungiem. Dzięki temu postowi wybieram LE 37A656 - porównywałem jego obraz z Toshibą, Sharpem i Philipsem. Zdecydowanie wybieram Samsunga!
 

wolfikx

New member
wis38 napisał:
Jak to dobrze że trafiłem na ten post :). W końcu września kupuję LCD37" i przeglądam wszystkie fora( hdtv.com - jest najbardziej przemawiające ze swoimi testami). Mój wybór był pomiędzy Sharpem a Samsungiem. Dzięki temu postowi wybieram LE 37A656 - porównywałem jego obraz z Toshibą, Sharpem i Philipsem. Zdecydowanie wybieram Samsunga!

Wszystko OK ale w tym poscie nie ma nic o Samsungu więc jak mógł cię przekonać do jego zakupu :confused::)
 
Do góry