Jaki LCD 32" za 3000 : 4000 zł

mikeg23

New member
Dzień dobry.
Przymierzam sie do kupienia telewizora LCD 32' w granicach 3000 do 4000 zł.
Ale nie wiem jaki wybrać model.
Posiadam Cyfre+, DVD, ale chciałby aby był dobry obraz na kabluwce.

Myślałem o SHARP LC32X20E.

Proszę o jakieś wskazuwki, propozycje innych modeli (i dlaczego).

Pozdrawiam!!
 

fireboy

New member
mikeg23 napisał:
Dzień dobry.
Przymierzam sie do kupienia telewizora LCD 32' w granicach 3000 do 4000 zł.
Ale nie wiem jaki wybrać model.
Posiadam Cyfre+, DVD, ale chciałby aby był dobry obraz na kabluwce.

Myślałem o SHARP LC32X20E.

Proszę o jakieś wskazuwki, propozycje innych modeli (i dlaczego).

Pozdrawiam!!

To jakiś protest czy co ?? Jak można tak pisać ??

A tak poza tym to przyłączam się do pytania. Również poszukuję LCD 32"... głównie kablówka i DVD oraz PS2 (czasami). Cena maksymalna ok 4000zł.
Pozdrawiam
FireBoy
 

deniro24

Member
Bez reklam
fireboy do kablówki i dvd z lcd 32" ja bym kupił Philipsa 9632, tylko nie wiem czy się zmieścisz w cenie. Z drugiej strony można by poczekać miesiąc lub dwa bo firmy będą już wprowadzać na rynek modele tegoroczne.

Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do kablówki to raczej nie ten kierunek:
Sony D 3000 , JVC 32 P80 , Panasonic 32 LX 700, Sharp 32 Rd 2, Toshiba 32 R 3500.
Wszystkie się zmieszczą w klasie cenowej.
To obecnie najlepsze modele 32 dla cełów które napisałeś.
Podaj więcej szczegółów i potrzeb.
 

fireboy

New member
Czytając forum wczoraj moim typem jest Toshiba 32 R 3500.
Generalnie warunki mam takie jak pisałem. Kablówka - Multimedia (niestety), DVD z raczej niższej półki. Do tego konsolka PS2. Może jeszcze raz na jakiś czas podłączę PCta. Ale głównie ok 85% czasu będzie chodziła kablówka.

Odległość oglądania to jakieś 2,5 - 3m. Myślałem o 37" ale chyba to będzie trochę za dużo. Na razie kupię 32". Jak będzie mi za mało to ten 32" pójdzie do sypialni :) tam jest ok 2,5m i wtedy kupię 37".
To chyba tyle...
Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi...
 

Webblaster

New member
Witam!
Stoję przed wyborem dwóch wyżej wymienionych LCD, który będzie lepszym wyborem? Sprzedawca w Media Markt zasugerował, że lepszym wyborem będzie Toshiba 32AV501PG...Telewizora w tej chwili będe używał z Cyfrą+ (w najbliższym czasię planuję przesiadkę na platformę N), oraz do gier i filmów odtwarzanych z Xbox'a 360. Proszę Was o pomoc, ponieważ muszę dziś kupić jakiś telewizor, a może proponojucie coś innego w cenie do ~2500zł? Byłbym również wdzięczny jeśli ktoś mógłby mi wytłumaczyć w czym rzecz z kontrastem w tej Toshibie, mianowicie wartość kontrastu dynamicznego jest podana jako 1:20000, natomiast kontrastu statycznego 1:1600.:roll: Całkowicie się w tym wszystkim pogubiłem...:( Sprawa jest bardzo pilna więc liczę na Was, za wszelkie wskazówki z góry serdecznie dziękuję.

Poniżej linki do obydwu modeli:
Toshiba:
http://www.ceneo.pl/1229480s
Samsung:
http://www.ceneo.pl/596138s


Pozdrawiam serdecznie
 

david7

New member
Kiki napisałeś ze do kablówki Philips się nie nadaje a ja gdzieś czytałem że właśnie z sygnałem SD to philips radzi sobie najlepiej
 

Tomasz93

Member
Coz, Kiki nie sprzedaje Philipsow zatem nigdy ich nie poleca, w jakims sensie to rozumiem. Ja sprzedaje zarowno Philipsy, Sony, Toshiby, Panasonici itp. i po setkach testow uwazam, ze Philipsy maja pewna przewage nad konkurencja, i rowniez polelcilbym ktoregos z Philipsa - oczywiscie jakis wyzszy model, np wspomniany 9632 lub tanszy, ale rownie dobry 7862.
 

Romanoff

New member
Tomasz93 napisał:
Coz, Kiki nie sprzedaje Philipsow zatem nigdy ich nie poleca, w jakims sensie to rozumiem. Ja sprzedaje zarowno Philipsy, Sony, Toshiby, Panasonici itp. i po setkach testow uwazam, ze Philipsy maja pewna przewage nad konkurencja, i rowniez polelcilbym ktoregos z Philipsa - oczywiscie jakis wyzszy model, np wspomniany 9632 lub tanszy, ale rownie dobry 7862.

Zdecydowanie popieram. Chociaż jak się chwilkę poczeka to zaraz będą modele 32PFL7603 i 32PFL9603.Mają premierę w kwietniu.

Pozdro

Romanoff
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nigdy nie powiedziałem że Philips nie jest dobry. Nie testowałem nowych modeli więc nie wyrażam swoich opinii. To tak jak byś polecił pobyt na księżycu jeśli tam nie byłeś.
Oglądam jednak modele Mam jeszcze dwa modele Philipsa i tych nie polecam bo grają gorzej niż inne w tej klasie.

fireboy - Toshiba 32 R 3500 w Twojej klasie i warunkach - to najlepsza oferta. Ale musisz się śpieszyć bo się kończą.

Webblaster - ani jeden ani drugi.
U Ciebie ostrzej zagra JVC 32 A 80 lub JVC G 80.
Jeśli ma być Toshiba to 32 AV 500 - za 2249 zł . To nie jest model marketowy.
 

fireboy

New member
Właśnie byłem w EuroRtvAgd bo tam mają tą toshibkę. Przyznam szczerze, że całkiem całkiem. Miałem tylko chwilę ale zaczepił mnie sprzedawca i raczej nie zachęcał mnie do zakupu... Strasznie mocno polecał Samsunga LE32R82B za 3099zł a jeszcze bardziej polecał mi LG 32LT75 z 160GB dyskiem za 2999zł.
Najgorsze w tym wszystkim to, że nie można tak na prawdę sprawdzić jak będzie wyglądał obraz w domu.
Sam nie wiem co teraz... Jednak ta Tosia mnie bardziej przekonuje, chociaż przyznam, że taki 160 dysk kusi trochę... ale nie wiem jak to się sprawdza w praktyce.
 

Tomasz93

Member
Romanoff napisał:
Zdecydowanie popieram. Chociaż jak się chwilkę poczeka to zaraz będą modele 32PFL7603 i 32PFL9603.Mają premierę w kwietniu.

Pozdro

Romanoff

Na sklepie mam obecnie nizszy model z nowej serii czyli 5603 i wyswietla obraz zdecydowanie lepiej od np 7762. Widzialem rowniez w akcji 32" 7403 z pixel plus3 i 100hz, i obraz wyswietlany jest wedlug mnie bardzo dobry - mysle, ze bedzie to udana seria. Sygnal SD odtwarzany na Philipsah jak zwykle na wysokim poziomie.

Pozdrawiam
 

Tomasz93

Member
kiki napisał:
nigdy nie powiedziałem że Philips nie jest dobry. Nie testowałem nowych modeli więc nie wyrażam swoich opinii. To tak jak byś polecił pobyt na księżycu jeśli tam nie byłeś.
Oglądam jednak modele Mam jeszcze dwa modele Philipsa i tych nie polecam bo grają gorzej niż inne w tej klasie.

Nie chce ciagnac tego tematu, bo nie jest to istota owego watku, ale nie natrafilem jeszcze na Twoja wypowiedz, gdzie polecalbys Philipsa lub mowil,ze sa to dobre telewizory.

Jakie masz modele tych Philipsow?

kiki napisał:
- Toshiba 32 R 3500 w Twojej klasie i warunkach - to najlepsza oferta. Ale musisz się śpieszyć bo się kończą.

W przedziale 3000-4000 tys. Toshiba R 3500 nie jest najlepszym wyborem. Tu zdecydowanie lepszym wyborem jest Philips PFL7862. W bezposrednich testach Toshiba pod kazdym ocenianym aspekcie wypadla slabiej. Zrobilismy rowniez sade na sklepie wsrod klientow i na 48 zapytanych klientow, ktory telewizor wyswietla ich zdaniem lepszy obraz 41 odpowiedzialo, ze Philips a 7, ze nie wie.
 

david7

New member
Mi koles w skalepie poradzi Toshibe mowiąc ze ma bardziej naturalne kolory ale uwazam ze philips jest lepszy.Interesuje mnie jedynie czy lepszy nie byłby JVCP80...???
 

mikeg23

New member
Na mój post pojawiło się trochę odpowiedzi i dość dużo modeli:
wspominany Sharp X20E oraz
Panasonic Lx700
Philips 9632, 7403, 7862, 7603 i 9603
Toshiba R3500
Sharp Rd2
Sony D 3000
JVC P80
.

Byłem w EuroRTVAGD i porównałem kilka modeli. Obraz był z kablówki "VIVA"
Bardzo ładnie prezentował się na Samsungu LE32R82B, Philips 32PFL9632D oraz wspominanym przeze mnie Sharp.
Toshiba też całkiem ładnie, Sony (nie pamiętam modelu) dość kijowo.

I co tu wybrać??
 

KIELAQ

New member
Celem KIKIEGO jest sprzedanie jak największej liczby telewizorów a nie pomoc z dobrego serca . Czytałem sporo twoich postów KIKI i twierdzę że nie jesteś obiektywny . Pomijasz celowo niektóre firmy na rzecz tych które masz w ofercie . Sugestia że Philipsy nie nadają się do odtważania SD jest po prostu śmieszna . Dobrze wiesz że właśnie Philipsy są pod tym względem jednymi z najlepszych . Ale przecież polecanie produktu którego nie masz nie leży w twoim interesie - prawda ?
 
Do góry