Jaki LCD 32" FullHD do kompa?

Digitalpl

New member
Nie wiem, czy już ktoś się z czymś takim spotkał, ale chciałbym znaleźć jakiś porządny TV LCD 32" FullHD do kompa;) tak do max 1100 euro.
Mam nadzieję, że znajdą się tu jacyś fachowcy co pomogą mi zrealizować moje założenie.
Ma on służyć do oglądania filmów (HD, DVD, DivX) z komputera, do grania (w FullHD) też z komputera i przeglądania stron internetowych i to wszystko z odległości 1,5-2 metra.:eek:k:
Na zakup mam czas do końca września.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
takie potrzeby to :
Sharp 32 Rd2
JVC 32 P80
==============
Panasonica 32 LZD 85
Sony 32 W 4000
 

Digitalpl

New member
Zastanawiam się, czy warto czekać na ten model:
Pioneer LCD KRL 32 V Full HD , 100 Hz
O ile będzie lepszy od podanych wyżej i jaka będzie jego cena?
Podobno dostępny w europie będzie od połowy sierpnia;)
A jak miałbym decydować się na któryś z tych podanych wyżej, to który jest najlepszy?
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Najlepsze lcd 32 moim zdaniem w NORMALNYCH cenach to sony 32w4000 i samsung 32a656. Ale do kompa według mnie lepszy a656. U mnie filmy hulają na nim w 24,25,30,48,50 i 60hz czyli do wyboru do koloru. CZerń, kontrast i kolorki w a656 zabijają a dodatkowo prawie zerowy input lag (w sonym też) sprawia że granie na tym tv nie powoduje żadnych opoznień na padzie/myszce. Inne tv potrafią mieć input lag na poziomie 100ms w porównaniu do a656 i w4000 to ślimaki. Oba tv są na tej samej matrycy z tym że w a656 jest powłoka ultra clear panel która dodaje czerni i kontrastu oraz koloru a nie powoduje jakichś dużych odbić. Tylko tv musi stać tyłem do okien. Oba tv smużą jak na 50/60hz malutko. Panas lzd80/85 ma dużo słabszą czerń ale najlepsze kąty a dodatkowo lzd85 ma 100hz które do kompa nie ma sensu. Twój wybór. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Digitalpl

New member
W takim razie samsung odpada chociażby z powodu okna, a po za tym słyszałem, że model 32a656 ma jakieś problemy (ale czy to prawda?), zostaje W4000:krol:
Teraz poczekam ze 2-3 tygodnie na pojawienie się tu testów Pioneer LCD KRL 32 V Full HD , 100 Hz i wtedy zapadnie klamka:mrgreen:
Dziękówka wszyskim.
 

Digitalpl

New member
Dzięki za propozycję, ale jeszcze się wstrzymam;)
Niedługo wychodzi nowy LCD Pioneera i we wrześniu nowa seria smsunga z podświetlaniem LED:mrgreen:
 
Do góry