Jaki LCD 32" fullHD do grania i oglądania?

darczy

New member
Witam.
1. Jaki polecacie TV 32" fullHD do grania na PS3 oraz oglądania filmów z konsoli i laptopa z HDMI?
2. Czy jest prawdą, że TV 100Hz umożliwi w przyszłości granie na konsoli w 3D (z okularami)? Jeżeli nie to czy koniecznie celować w model 100Hz ze względu na jakość obrazu?
3. Pewnie w przyszłości podłączę cyfrową kablówkę, ale na razie będę korzystał z anteny DVB-T, więc musi mieć MPEG4. Jak jest z odbiorem DVB-T (ok. 10km od nadajnika Warszawie, mieszkanie 5-cio kondygnacyjnym bloku na 2 piętrze bez widoczności nadajnika - zasłaniają budynki)?

Cenowo to wygląda tak, że chciałbym się zmieścić w 3 tys. PLN razem z konsolą - czyli telewizor za ok. 1600-1700 (najlepiej w sieci Saturn, bo tam mam dogodne warunki kredytowania).

Z góry dziękuję za pomoc.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Toshiba 32LV685 lub 32LV733-szybkie HDMI, dużo kolorów(ponad miliard), mocne głośniki ONKYO.
Sharp 32DH510
 

darczy

New member
Witam.

Dziękuję za odpowiedzi.

Wczoraj nabyłem TV LCD Sony BRAVIA 32EX402 i PS3 Slim 250. Za całość zapłaciłem 3150 zł w Saturnie i dostałem jeszcze grę Heavy Rain. Myślę, że zakup udany. Zestaw ten świeci pięknie, a całość dopełnia funkcja BRAVIA Sync (sterowanie konsolą za pomocą pilota od TV).

Pozdrawiam.
 

Ares78

New member
Witam.

Dziękuję za odpowiedzi.

Wczoraj nabyłem TV LCD Sony BRAVIA 32EX402 i PS3 Slim 250. Za całość zapłaciłem 3150 zł w Saturnie i dostałem jeszcze grę Heavy Rain. Myślę, że zakup udany. Zestaw ten świeci pięknie, a całość dopełnia funkcja BRAVIA Sync (sterowanie konsolą za pomocą pilota od TV).

Pozdrawiam.

Dla dobrego sygnału, a taki będzie na pewno w przypadku konsoli spisze się dobrze, trochę słabiej będzie z obróbką sygnału SD, ale z tego co się orientuje input lag będzie niższy (procesor BE2).
 
Do góry