Jaki LCD 32" full HD ?

yogi66

New member
Dwa podstawowe założenia:
1. rozmiar 32" - większy niestety się nie zmieści, ale i tak będzie oglądany z odległości 2 - 2,5m, więc taki pewnie wystarczy
2. rozdzielczość full HD - zamierzam podłączać kompa (między innymi do przeglądania zdjęć), w przyszłości pewnie player'a BlueRay, więc zależy mi na dużej rozdzielczości. Jeśli chodzi o sygnał telewizyjny to tylko z Cyfry+, zamierzam wkrótce zmienić pakiet na HD.

Po przeczytaniu kilku postów i przeleceniu się po sklepach, mam takie typy:
1. Sony KDL-32W4000 - tego nie mogłem jeszcze nigdzie zobaczyć
2. Sharp LC-32X20E
3. Toshiba 32XV505
w sklepach internetowych widziałem jeszcze np. Panasonic'a TX-32LZD85 i Philips'a 32PFL9603 D i inne tam shajsungi :)

Cena nie jest aż tak istotna, powyższe w sklepach internetowych są poniżej 4tyś PLN, liczy się jakość obrazu, dobra reprodukcja barw, możliwie mały efekt smużenia (oglądam dużo sportu), pewnie będę też grał z kompa itp.

Co prawda wybór w tej kategorii nie jest zbyt wielki ale liczę na Wasze sugestie.

pozdrawiam,
yogi
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jak cena nie gra roli - to może Loewe 32 Xelos gra znakomicie.
Ale z Twoich to wybierałbym mniejsze zło. Bo żeby było małe smużenie -to poczekaj na LCD 32 Pioneera - tyle że znacznie przekroczy Twój budżet.
Ale wracając do Twoich - to Sharp potrafi dobrze skalować sygnał Sd.
Dziś testowałem do gier Panasonica LZd 80 i muszę powiedzieć , że w szczegółach jest rewelacyjny.
 

yogi66

New member
Ostatecznie wybrałem nowego Sony KDL-32W4000

Obejrzałem go sobie najpierw w centrum Sony i zdecydowałem się na zakup - jestem bardzo zadowolony, obraz żyleta, jakość bez zastrzeżeń, super przeglądarka zdjęć (bezpośrednio po USB z pendraka), poza tym bardzo ładnie i elegancko się prezentuje.

Jedyny minus to brak możliwości wykorzystania pełnej rozdzielczości FHD z kompa przy podłączeniu go po interfejsie monitorowym.

Jeśli ktoś ma pytania związane z tym telewizorkiem, to chętnie odpowiem.
 

amadeo

New member
Francuzi i Hiszpanie uzyskali przez VGA 1920x1080 (PC oraz Xbox). Tabelki w instrukcji obsługi odnoszą się, być może, do V4500 (HD Ready).
 
Do góry