JAKI LCD 32 DO 8 TYŚ.

gad7

New member
Panowie!!! Potrzebna mi rzetelna opinia!!! Padł mi telewizor kineskopowy ( notabene 6 letni ) i jestem zmuszony zainwestować gotówkę w kupno nowego tv. Napewno będzie to lcd i w rozmiarze 32. Jeśli cena jakiegoś lcd będzie większa niż 8k to się nie pogniewam ale muszę mieć pewność iż takie cudo będzie grało extra. Podłączony będzie do kablówki, ale i do satelity i kina domowego denon, czasem i laptopa. Pozytywne opinie widziałem za jvc, sharp, panasonic i samsung. I tu największy problem: jeśli jvc to s czy c, sharp ale jaki 3 4 5 6 7 a może 1 i do czego te oznaczenia e (czemu u sharpa tyle liter i tyle modeli na rynku?) panasonic ale który 500 50 czy 52 i na koniec co z tym nieszczęsnym samsungiem m61? A może sony serii v. Wiele pytań, ale i wielki ból głowy, bo im dalej zagłębiam się w temat to mam jeszcze większą pustkę. A najgorsze to porównanie tych wszystkich modeli ponieważ w pcimiu dolny z tramwajami jakim jest Szczecin brak możliwości porównań lub zrobienia pokazu. No chyba że się mylę to przepraszam i proszę o adres. Jeszcze jedno jak wygląda serwis (w razie wojny) lcd zakupionych w niemczech? Ceny tam trochę niższe niż u nas (mówie o sklepach internetowych) a i z dostawą do polski nie ma najmniejszego problemu. Jest też kilka hurtowni przy granicy które wysyłają sprzęt do Polski za małą kasę i rozmawiają po polsku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
do 8 k zł 32" LCD
szukaj między
32 sharp GD 7 - 8150 zł
32 JVC s 60 - 6440
32 LX 500 Panasonic - 6400
32 Sony V - 8000 zł
32 Samsung m 51 -

JVC 32 C 50 - nie ma HDMI - za to do kablówki r e w e l a c j a

Dokonaj wyboru poproś o pokaz w domu i wybieraj sam.
zgłoś pokaz na infolini gg 2868228
lub locoloco@go2.pl

Gwarancje :
JVC - nie są honorowane gwarancje
Sharp " " "

Panasonic - są honorowane gwarancje
Sony nie wiem
pozdrawiam
 

TOmeKK

New member
ruszyło?

Myślę, że dobrze by było założyć taki temat.

Lokalni przedstawiciele się bronią przez tzw 'szarym' importem. Ale skoro jesteśmy w Unii, to chyba sie zmieniło.
Problemem jest to czy importer jest prywatną firmą, czy przedstawicielstwem/oddziałem firmy matki. Kiedyś dzwiniłem do Philipsa i powiedziano mi, że gwarancje są honorowane - 12 miesięcy, ale jak sie kupi tutaj, to 24 miesiące.

Jedno jest pewne, kupując sony mozna dopłacić i wydłużyć gwarancję do 3 lat, a to już coś, za jakieś 2-3 stówy.

Pozwolisz, że założę taki post.


Pozdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
to znaczy - jesli kupisz w Unii - w Polsce nie honorują gwarancji .
Jeszcze gorzej gdy sie sprzet zepsuje i musisz wymienić u kupujacego.
pozdrawiam
 
Do góry