Jaki LCD 32" - 40" max 3.500,00PLN

blank

New member
Witam
Z faktem, że zbliżają się niedługo Mistrzostwa Europy w piłce nożnej stanąłem przed wyborem zakupu po raz pierwszy TV LCD.
Niżej przedstawiam swoje dane/preferencje:

Sygnał
- jak na razie kablówka UPC, może w niedalekiej przyszłości N-ka.
Odległość od ekranu
- obraz z LCD będzie oglądany z odległości 2-3m.
Budżet
- 3.000,00PLN – max 3.500,00PLN
Wykorzystanie:

Lcd będzie wykorzystywany do odbiory, TV kablowej, oglądania DVD, PS3 – zależy mi aby obraz nie smużył i był dobrej jakości, podłaczenie komputera

Wielkość ekranu w przedziale 32"-40"


Co polecacie?
Dziękuje za wszystkie rady i sugestie
Pozdrawiam
blank
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Polecam Ci panasonica 32 cale lx-700...w tym przedziale cenowym który podałeś jest bardzo dobry... no albo sharpa 32 RD2E
 

blank

New member
mateo2121 napisał:
Polecam Ci panasonica 32 cale lx-700...w tym przedziale cenowym który podałeś jest bardzo dobry... no albo sharpa 32 RD2E

dzięki za rade...a co poleciłbyś powyzej 32"?

Zapomniałem czy w/w LCD będą dobrze sobie radziły z PS3?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
najpierw 32" :
Panasonic 32 LZD 85 lub LX 85
JVC 32 P80
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14360&page=30

p1050669lq4.jpg


a 37" w jakiej klasie cenowej ?
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Jakie 37 Cię interesuje?? :) ale jesli do 3,5 tys to moim zdaniem lepiej kupic lepsze 32 cale niż gorsze 37:) tutaj przynajmniej bedziesz miał bardzo dobry obraz...
 

blank

New member
Dzięki Panowie za sugestie.

Stoje dziś przed dylematem co wybrać czy do 3,5 tys kupić 32" czy do 4tys 37"?

Byłem dziś w Saturnie i RTV AGD ale niestety nie mają tego Panasonic 32 LZD 85, który najbardziej mnie intersował.

Kiki a czy ten JVC polecasz do PS3?

Panowie mój wybór padnie na któryś z tych modeli:
Panasonic LZD85
Toshiba 37 x3000
Sharp LC 37 lub 32 x20
Samsung LE 37A656
JVC 32 P 80

I pytanie do Was który wybrać? Głownie chodzi mnie aby dobrze sobie radziły pod PS3 a takze dobrze oglądalo sie mecze piłkarskie.

Wielkie dzieki za rady.
Pzdr
 

klata69

New member
BLANK -Twój post mógłby być napisany w 100% przez moją skromną osobę :)
Mam IDENTYCZNY problem do ciebie. Przeglądam internet już od dwóch miesięcy i nadal nie mam faworyta. Kiedy pojawiły się informacje o 32LZD85 to byłem nastawiony tylko na ten LCD. Potem pojawiły się recenzje i jak zwykle okazało się, że ten LCD ma swoje zalety, ale i wady. Więc zacząłem poszukiwania od początku. Przez pewien czas zastanawiałem się nad 37', ale w końcu stwierdziłem, że 'przyrost' wielkości ekranu nie jest, aż tak powalający na kolana. Wolę jednak wydać tą samą kasę na 32' który będzie się porządnie zachowywał nie tylko na sygnale HD i blu-ray, ale również na SD i DVD.

Aktualnie na placu boju pozostał panasonic 32LZD85 (100Hz i Full-HD) :), Sony 32W4000 (Full-HD, brak 100Hz, ale podobno to nie przeszkadza) i Philips 32PFL9603 (Full-HD). Każdy ma swoje wady :)

Z tej trójki nadal najbardziej podoba mi się panasonic, jednakże po przeczytaniu gigabajtów informacji na jego temat nie będę go kupował w ciemno (via internet).

Najlepiej byłboby zamówić prezentację do domu tych 3 LCD. Niestety Kiki ma dosyć wysokie ceny (w porownaniu ze sklepami interentowymi w 3mieście = odbiór osobisty) i dodatkowo doszła by opłata za transport (prezentacja). Gdybym kupował jakiś droższy model to bym się jednej chwili nie zastanwiał. Ale w przypadku lcd za 3500pln kolejne 500pln to jednak jest 15% wartości samego TV....
 
Ostatnia edycja:

alyjen

New member
w sklepach typu MM gdzie ostatnio widziałem 32LZD85 kosztował on 4300 i jak coś jest nie tak i nie zauważysz tego w sklepie to nara, dzwoń na serwis i normalna procedura, więc nie wiem czy zakup w sieci i możliwość testowania TV przez kilka dni przed podjęciem decyzji o zatrzymaniu nie jest korzystniejszy
prywatnie wolałbym mieć pewność że sprzęt jest sprawny i nie będę miał z nim żadnych problemów ;) móglbym nawet do tego stówkę czy dwie dopłacić
 

blank

New member
Witam

Moj wybór padła jednak na Toshiba 37 x3000 PG. Zakupiona w Saturnie za około 3550PLN
Mam ją od wczoraj...jak na razie przetestowana na kablowce UPC . Obraz bardzo dobry, ale niestety bark czasu na porządne ustawienie :)
 
Do góry