Jaki LCD 32/37"? A moze plazma?

maciek26

New member
Witam... Przymiezam sie do kupna tv.. Ma on wisiec w raczej nieduzym pokoju (pokroju 2.4x3.6m), odleglosc od matrycy oscylowala bedzie na poziomie niecalych 2 metrow (1.8m).. Sprzet bedzie uzywany do xboxa 360-hdmi, PC-hdmi i cyfry-scart.. Obstawiam raczej LCD, chociaz plazmy nie wykluczam - nie chce po prostu wypalania w konsoli ale z kolei beda mozliwe duze kąty.. Chcialbym zmiescic sie w przedziale 1500 (no, moze ciut wiecej).. Przede wszystkim nie dokonalem jeszcze podstawowych wyborow plazma/lcd i 32"/37" :/ (wykozystywany bedzie w duzej mierze do hd a nawet fhd -pc-).. Licze na wasza pomoc..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli chcesz kupić sztukę w MM jest promo na 37" LG
Jeśli myślisz o czymś dobrym i na lata to dozbieraj chociaż do Toshiby 37 VX 733
 

maciek26

New member
Kiki, a czy 37" to nie bedzie zbyt duzo do takiego pokoiku? Podkreslam, matryca niecale 2m od glowy :)

PS. A cos w cenie? Ten LG to przyzwoity tv?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Myślałem ze tylko do gier,jeśli do Tv to zostalbym przy 32" i zacznij od dobrych Sharpa dh510
Panas 32c2
 

maciek26

New member
Ok, rozejrze sie :).. Tylko do gier... Hmmm, bedzie on sluzyl GLOWNIE do gier.. No ale podlaczany bedzie tez z PC przez hdmi (nieraz jakis filmik w hd, fhd) no i z tym marnym tunerem po scarcie ^^mialem wlasnie watpliwosci, bo w sumie tak troszke dziwnie - wchodzisz do takiego pokoiku a na scianie taki kloc wisi :) (ale z drugiej strony to tylko 37".. W salonie stoi 50-tka)
 

zYwi3c

New member
W sumie mam podobny wymiar pokoju + tez sie zastanawiam nad TV ..

Ogolnie jestem juz w 90% przekonany na Sharpa LC32FS510, tylko zastanawia mnie wlasnie, jak on bedzie sie sprawdzal na kablowce ( analog ) + Xbox ( glownie gra w PES'a i FIFE przez neta + jakies strzelanki )
 

maciek26

New member
Ehh.. Sam nie wiem ile cali wziac :D Nie chce sobie pluc w brode (kupujac 32".. Zeby za rok sie maly nie wydawal) a z kolei strony za duzy tez nie jest dobry.. Mialem juz 32" i byl fajny ale jakis duzy sie wcale nie wydawal (sprzedany rok temu).. Jesli to cos zmienia tv nie bedzie ciagniety z naziemnej tylko satelitarnej..
 
Do góry