jaki kupić zestaw kina domowego

glowis

New member
Witam.Pomóżcie wybrać zestaw do mieszkania.Pokój 0k.20m kw.Interesuje mnie 5.1 z subwooferem,ale również do słuchania muzyki z cd.Mogę przeznaczyć do 4000 pln.
 

Badyl

New member
w tej cenie to polecam jakies marki "nie marketowe" w stylu jbl,prism,qudral,koda&goky.

nie znam sie na zestawach bo nie sprzedaje hifi ale zalecam zamiast czytać forum odsłuch i jeszcze raz odsłuch
 

jaroslavus

New member
glowis napisał:
Witam.Pomóżcie wybrać zestaw do mieszkania.Pokój 0k.20m kw.Interesuje mnie 5.1 z subwooferem,ale również do słuchania muzyki z cd.Mogę przeznaczyć do 4000 pln.
Masz spory wybór. Jednak jeśli chcesz słuchać także muzyki, to wydaje mi się pełne fronty w zestawach 5.1. Ja śledzę ofertę denona. Podobno stosunkowo mało się zepsuł wraz ze spadkiem cen i konkurencją cenową na rynku.
http://www.horn.pl/promocje.html
 

glowis

New member
ArtS007 napisał:
Glowis, możesz doprecyzować, czy w tym zestawie ma być również elektronika?

ArtS :)
to ma być ampli,dvd+głośniki,tak by można oprócz oglądania filmów słuchać również smooth jazzu i okolic
 

blur123

New member
Co byś powiedział na to?
- Ampli DENON AVR-1507
- dvd DENON AVR-1730
- kolumny Wharfedale Diamond 8.4 + SUBB

Zestawik naprawde pierwsza klasa!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
to dobra oferta - ale
Harman 132
DVD Harmana
Kolumny JBL Balboa
ten zagra koncertowo.
pozdrawiam
 

ro35

New member
ArtS007 napisał:
Harman i jazz jakoś mi się nie bardzo widzi. Choć poza tym fajny zestaw. Jednak bardziej do rocka.

ArtS :)

etam :> przyjdź posłuchaj the dave brubeck quartet - time out
ewentualnie charlie haden & pat metheny - beyond the missouri sky
świetnie zrealizowane płytki
hk 130 + elac fs57
nie jestem fanem jazzu ale czasami coś sobie puszczam w chwilach relaksu...
 

Hero22

New member
Witam!

moze Denon AVR-1507 jest dobry ale nie ma wejscia/wyjscia HDMI a kolega kompletuje nowy sprzet wiec po co kupowac przezytek?
 
Do góry