Jaki kupić telewizor ?

kamil569

New member
Witam

Posiadam konsolę PS3.Zamierzam jeszcze dokupić telewizor i tu mam problem,mianowicie nie mam pojęcia jaki by był najlepszy do PS3.Poszukuję telewizora 40" lub 42".Mam takie pytania :
1)Lepszy do PS3 jest LCD czy PLAZMA ?
2)Czy Telewizor Panasonic TX-P42S20E byłby dobry ?
3)Czy lepiej kupić jakiegoś Sony żeby współgrał z konsolą?
4)Mam też na oku LG 42PJ350,ale on nie jest FullHD,więc nie wiem
Dodam że światło mam dość mocne w pokoju(Chodzi mi o lampę),natomiast mam rolety w oknach więc światło słoneczne nie sprawiałoby problemu.Telewizor zamierzam powiesić na ścianie.

Z góry dzięki
Pozdrawiam
 

SATORO

New member
Jak do gier to bardziej polecam LCD niż plazmę ale koniecznie na szybkiej matrycy i z małym input lagiem. Np. LCD-ki Panasonic'a (dowolny model) albo Philips 7605 i 8605.
 

nimm2

New member
a myslales cos o Samsungu LCD LED? mam takiego 40" w bardzo jasnym pokoju (z 2 stron oszklony od sufitu do podlogi) i TV swietnie zdaje egzamin. Wez pod uwage Samsung UE40C6000
 

nimm2

New member
nie wiem czy akurat ten sam producent konsoli i tv daje Ci jakas funkcjonalnosc ekstra... wydaje mi sie ze chyba nie, ale moge sie mylic...

cos sobie jednak przypominam ze chyba pilot od tv moze nadawac sie rowniez do konsoli... ale jesli to prawda to i tak nie we wszystkich modelach tv... oprocz tego mozesz zyskac na samym sterowaniu konsola (np ze jak wlaczysz konsole to tv automatycznie przelaczy sie na program z konsola)

ja jednak powiem Ci tak: mam do czynienia troche z Samsungami... i naprawde jesli chodzi o jakosc wykonania to nie mam nic do zarzucenia... wiem ze do serwisow trafiaja naprawde bardzo rzadko... w tym modelu co Ci podalem masz 4 wejscia hdmi, 2 wejscia usb, dlna jak rowniez zainstalowany media center (anynet) i kilka innych ciekawych bajerkow (np mozliwosc podlaczenia twardego dysku)... a co do jakosci obrazu... jak dla mnie to 5++
 
Ostatnia edycja:
Do góry