jaki kupić odtwarzacz do HK980 i samsung d7000?

kecim

New member
Witam,

Kompletuje zestaw z dźwiękiem stereo. Po wielu godzinach także i na tym forum kupie zapewne: Samsung 46d7000, HK 980 i Dali Concept 6. Przeszukuję net pod kątem odtwarzaczy ... HK 980 ma jedynie wejście analogowe.

No właśnie. Czy jestem w staie znaleźć jeden klocek który będzie czytać mi wszelkei płyty (łącznie z Blue-ray) i wysyłać do tego dźwięk analogowo? Jeśli nie to jakie klocki powinienem kupić? Czy samsung d7000 umie wysyłać dźwięk analogowo?

pozdrawiam forumowiczów!
 

Trakkah

New member
Jeżeli ma czytać płyty blu ray to odtwarzacz powinien być bd :) Do kompletu możesz dobrać odtwarzacz HK BDT10... Ma wyjścia i cyfrowe i analogowe...
 

kecim

New member
Dzięki. Poczytałem o HK BDP-10 i BDT-30 :)

To mam jeszcze jedno pytanie. Jak będzie najlepiej w takim zestawie podłączyc laptopa do tv i wzmacniacza? Odtwarzacz HK nie ma żadnego wejścia poza USB i Ethernet. Czy jest sens to zrobić poprzez tv?
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Jeśli stać Cie na BDP-30 to , moim zdaniem zdecydowanie lepiej kup Dune Max. Dużoooo większe możliwości niż BDP30 przy zbliżonej cenie.
Jak już się tym nacieszysz to , być może kupisz sobie , do stereo jakiś odtwarzacz CD , choćby HD980 i ew. do KD jakiś amplituner i wtedy wszystko ładnie zagra :)
 

kecim

New member
Dzięki Panowie. Jestem informatykiem, a audiofilem dopiero planuję zostać ... więc zacznę od AVR 260. Sprawa swobodnego podłączenia do kompa jest jednak dla mnie ważna.

Pozdrawiam!
Dzięki za namiar na Dune Max :)
 
Do góry