Jaki kabel HDMI ?

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak będzie to dobry kabel to żadnego wzmocnienia nie potrzebuje... a im dłuższy kabel to wiadomo że musi mieć swoja jakość...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przyzwoity kabel bo ja mam 2 m co prawda nie używałem go jest w opakowaniu, ale właśnie identyczny ma mój sąsiad i nie ma z tym kablem problemów.
 

MJRegul

New member
Panowie, jakie dwie sztuki kabli HDMI o długości 1,5-2m kupić? Cena ~120zł/szt z allegro przełknę. Ważne dla mnie by miały dławiki oraz by były w miarę ładne (oplot?) gdyż będą na widoku oraz najważniejsze - by nie były bardzo sztywne, potrzebuję coś w miarę wyginającego się. Mam ładne Prolinki z oplotem ale są tak sztywne, że ciężko mi je ułożyć.
 

prezy

New member
Bez reklam
Kup zwykłe za 18 zl bedzie taniej. Bedziesz zadowolony przeciez nie muszisz kabla dodatkowo ekranowac wiec po co przeplacać. Przy tej odleglosci nie warto inwestowac. Zwroc uwage tylko na plaską koncówke.
 

MJRegul

New member
Kup zwykłe za 18 zl bedzie taniej. Bedziesz zadowolony przeciez nie muszisz kabla dodatkowo ekranowac wiec po co przeplacać. Przy tej odleglosci nie warto inwestowac. Zwroc uwage tylko na plaską koncówke.


No niestety moje kable "za 18zł" przerywają dźwięk czasami a kabel Prolinka 2m nie ma żadnych problemów tylko jest za sztywny niestety więc tanie kable odpadają.
 

prezy

New member
Bez reklam


No niestety moje kable "za 18zł" przerywają dźwięk czasami a kabel Prolinka 2m nie ma żadnych problemów tylko jest za sztywny niestety więc tanie kable odpadają.

Napisz na pw to dam Ci namiary na firmę której kable są ok. Mam ich 6 szt (3x1,5m, 2x2m i 1x6m) i wszystko śmiga
 
Do góry