Jaki INTERNET ??

sklonowany

New member
Zależy w jakim mieście i jaki budżet :). Czy chcesz stałą sieć czy nie. Mogę Tobie polecić wielu operatorów ale to zależy od tego czego wymagasz.
 

geniius

New member
polecam Vectre, mogło by być taniej ale i tak jest w porządku, od 1 do 8 x4:), znajomi jeszcze używają upc i chello i też sobie chwalą...niestety w moim mieście jeszcze nie ma upc:/

co do netii i neo to jest to samo może różnica w cenach, ale jakość usług, bezawaryjność i obsługa klietna to porażka...
pozdrawiam
 

arosek22

New member
Co ty nie powiesz?

Jestem klientem Netii od 3 lat i na obsługę transfer czy inne mankamenty nie narzekam.

Dodzwonienie się na infolinie i połączenie z konsultantem bądź serwisantem nie zajęło mi więcej czasu niż dodzwonienie się do znajomego.

Dwa razy zdarzyła się MEGA AWARIA, przez którą nie miałem internetu dłużej niż 24h - przynajmniej nie ściemniali, że to nie ich wina, a przy następnym rachunku dostałem 50 % rabat. uważam takie działanie za jak najbardziej godne polecenia.

Nie wspomnę o cenie: 4,9 mbps za całe 59 zeta.

Polecam Netię wszystkim tym, którzy nie mają (tak jak ja) alternatywy - oczywiście poza radiówką.

Chello znam, też polecam - o reszcie się nie wypowiadam, bo do czynienia nie miałem.

Pozdrawiam
 

PATIO

New member
Chello UPC , ja mam taki od kilku lat , bez problemów , atrakcyjne ceny , żadnych limitów , no i systematycznie zwiększana prędkość . Znam za to sporo negatywnych opinii na temat wszelkiego typu małych sieci osiedlowych ( problemy z serwisem itp) a także Neostrady .
 

żona

Banned
Mam Vectrę 1Mb/s z cyfrowym pakietem platynowym TV za 92 zł,jestem zadowolony,internet chodzi szybciej od deklaracji,co do awarii to tylko jak jacyś kopacze uszkodzą światłowód.;).Polecam.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Miaem tp byo dobrze, mam teraz vectre 6mb + pakiet platynowy tv z dekoderem hd + telefon z darmowymi polaczeniami w ramach sieci vectra i place za to 150zl. Calkiem niezle:) Swoja droga netia ma ciekawa propozycje, za 91.7zl masz 4mb internet + tel stacjonarny a w nim 120min na rozmowy na tel stacj.

Vectra dobra , netia tez - znajomi maja chwala.
 

ricokrosno

New member
każdy woli co innego, wybór operatora netowego zależy głównie od tego gdzie się mieszka i jaki ma sie wybór. ja akurat mam 2 mega w sieci obejmującej większą część mojego miasta i jestem bardzo zadowolony.
 

LukeX

New member
Tak czytam Wasze wypowiedzi i szczerze zazdroszczę Wam takich prędkości. Mieszkam w tak niefortunnym miejscu że pozostają mi oferty telefoni komórkowej albo net radiowy który posiadam. Za prędkość 7xx kb/s płace 50 i nie było by źle gdybym chociaż w połowie miał to za co płace ale bardziej stałe bo w efekcie mój net to loteria raz jest raz go nie ma raz śmiga jak szalony ale i potrafi "szalec" przez kilka dni tak że czuje się jakbym siedział na jakimś modemie sprzed kilku lat. I tak się juz morduje i nerwy zżeram od kilku lat i jak widze że za 100 zeta macie kiku Mb połączenia to ech... Ja nie mogę nic polecić ale na pewno odradzam net radiowy chociaż to też zależy od operatora. Ja jak nachodzę swojego z żalami to zawsze oferuje mi rezygnacje... a wie że nie zrezygnuje bo jest monopolistą w regionie... ech...
 
Do góry