Jaki HDTV na gwiazdkę ??

soro

New member
Na samym początku dodam, że nie interesowałem się tematem TV a co dopiero HDTV dopoóki mi TV nie kopnoł w kalendaż dwa dni temu :(Wiec jestem całkowicie zielony w temacie HDTV :)Chciałbym z góry też przerposić, że zadaje takie pytanie, bo przegladałem forum i widzie że są podobne tematy ale nie w nich odpowiedzi która mnie interesuje.Dysponuje budżetem 13 tyś. zł i chciałbym za to kupić TV z obsługą HDTV 40-42 cale (czy to ma być LCD czy plazma to nie wiem,zalezy co bardziej polecacie :p ) oraz jakiś zestaw kina domowego (audiofil ze mnie zaden nie jest więc na ten cel chciałbym przeznaczyć 2-3 tyś).Zastosowanie tego zestawu ograniczało by się do Cyfry +,jakieś filmiki DVD,Xvid oraz muzyka no i może jakas konsola.

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam.

Soro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Gwiazdka Tuz Tuż
w tej klasie lider jest tylko jeden - Pioneer. Dziś przeprowadziłem długa rozmowę z klientem któr poświęcił na wybór plazmy już pół roku. I w jego ocenie Również Pioneer nie zostawia miejsca na rynku nikomu.
Zarówno w palecie barw, mozliwości jak i odwzorowania.
Zwierzęta na filmach wręcz wyskakują z ekranu a ich sierść jest tak realistyczna ,że dech zapiera.
Wybierz więc Model 436 - XDE a uzupełnieniem bedzie kino Pioneera z nagrywarką , badż zestaw Yamaha.
Wszystkie spełniaja Twoje oczekiwania.
Dziś podobny zestaw - Zachwycił klienta.
pozdrawiam
 
Do góry