Jaki HDMI do PS3?????

secmal

New member
sol25 napisał:
Ja ostatnio zakupilem kabelek w MM za 29,99 1,5m. Jak dla mnie w zupelnosci daje rade. Jedakze nie mam porownania odnosnie tych drozszych. Na poczatek w zupelnosci wystarcza.
Ja przetestowałem trzy różne cenowo i nie widzę ŻADNEJ różnicy jakościowej.
Sytuacja jest analogiczna jak w przypadku kabli sieciowych (Ethernet). Przy krótkich odcinkach praktycznie wszystkie kable działają poprawnie (oczywicie zgodne z kategorią np.5 w jakiej są wykonane). W przypadku dłuższych, transmisja danych może być przerywana, lub po prostu nie będzie jej wogóle. Tak to jest z transmisją cyfrową.
 

Litwin81

New member
Mam pytanko.Czy każdy kabel HDMI pasuje to tv lcd HD READY?Tzn.Kupiłem PS3 i kabel Wires HDMI tech+link do tv lcd HD Ready Sharp Aquos,podpiełem Ps3 pod to i jest tylko dzwięk,nie ma obrazu,od czego to może być uzależnione?Na normalny kablu wszystko ok
 

Knob

New member
Litwin81 napisał:
Mam pytanko.Czy każdy kabel HDMI pasuje to tv lcd HD READY?Tzn.Kupiłem PS3 i kabel Wires HDMI tech+link do tv lcd HD Ready Sharp Aquos,podpiełem Ps3 pod to i jest tylko dzwięk,nie ma obrazu,od czego to może być uzależnione?Na normalny kablu wszystko ok​

Zresetuj ps3, odpal ps3 trzymajac przycisk na ps3 przez 5sec, az uslyszysz pikniecie to znaczy ze ps3 sie zresetowal i wykryje ze laczysz sie przez hdmi
 
Do góry