Jaki głośnik bezprzewodowy w plener?

Witam.

Przed wakacjami planuję zakupić głośnik bezprzewodowy. Chodzi o odtwarzanie ze smartfona i tabletu głównie muzyki przez bluetooth. Zależy mi na tym, żeby miał mozliwość zasilania bateryjnego lub akumulatorowego.
Nie powinien być za drogi- ok 200-250zł.
Myślałem nad:
Creative D100
Logitech Mini Boombox
JBL Micro Wireless.

Może ktoś używa jakiegos fajnego głośnika na bluetooth??
Może coś innego było by lepsze??
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
JBL Micro Wireless i dodatkowo teraz w nowych kolorach, razem już w pięciu: czarnym, białym, niebieskim, czerwonym i zielonym.

OTMicroWrlssMix_sq_001-6c702760.jpg
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Słuchałem odpowiednika przewodowego, dyskoteki nie ma się co spodziewać ale brzmienie przyjemne dla ucha i dobrze wykonane.
 
No i zakupiłem glośnik. Znalazłem używany glośnik firmy Altec Lansing imt525, ale nie jestem zadowolony z jakości dźwięku. Renomowana firma niby, a dźwięk delikatnie Mówiąc mnie nie ujął. Może mam za duże wymagania? Muszę chyba pojechać do jakiegoś sklepu ze sprzętem i posłuchać jak grają inne bezprzewodowe głośniki. Może kiepska jakość to norma w tego typu sprzęcie.
 

jamesoki

New member
Ja mam D100. Nie wiem jak działa konkurencja ale D100 gra jak na taką klasę sprzętu bardzo dobrze. Dużo, o niebo lepiej gra D200 ale niestety nie da się jej popędzić z baterii więc kupiłem D100 ale jestem z niego bardzo zadowolony. Jest w miarę doby rak na taką konstrukcję bas, dobrze też słychać środek i wysokie.
 

enforces

New member
Ja bym się osobiście zastanowił nad takim sprzętem Lg - NP6630: bezprzewodowe głośniki LG

Dane techniczne głośnika NP6630:

  • Moc wyjściowa 20 W
  • 300 x 95 x 96 mm
  • Funkcja AirDirect for AirPlay (łatwe konfigurowanie bez konieczności użycia punktu dostępowego Wi-Fi)
  • Bluetooth (Ver. 3.0), NFC (funkcja Tag On) do parowania urządzeń Bluetooth
  • Membrana pasywna
  • Kodek apt-X Audio
  • Funkcja zestawu głośnomówiącego
  • Wskaźnik głośności
  • Wbudowany akumulator (maks. 10 godzin pracy)
  • Funkcja Portable in
 
Do góry