jaki ekran lepszy ?

kinder

Member
Witam mam pytanie odnośnie ekranów elektrycznych z opcją sterowania radiowego

Jaki ekran będzie lepszy:

1. Adeo Tensio Classic Elegance
2. Viz-ART Tensioned Prestige

a może jest jakiś inny ekran co był by lepszy niż te w/w co by był w podobnym przedziale cenowym ? ... może być troszkę droższy jak coś ale nie za wiele ...

projektor będzie JVC DLA-X7

Pzdr...




 

kinder

Member
Nikt nie miał styczności z tymi ekranami lub choć ma jakieś zdanie na temat jakości wykonania ekranów ADEO i Viz-ART która firma robi lepsze ekrany ?
 

choina

New member
Trudno znaleźć osobę, która testował akurat te dwa modele.
Ja wybierając ekran przejrzałem to forum i wszystko wskazuje na to, że ekrany Adeo mają dobry stosunek ceny do jakości. Jest kilka osób na tym forum zadowolonych z tych ekranów.
Co do Wiz-Arta to przewija się w kilku wątkach ale nic konkretnego na ich temat nie znalazłem. Dlatego wybór padł na Adeo mimo, że Wiz-Atra też brałem pod uwagę.
 

dekiel

New member
Mam Adeo Tensio Linear z napinaczami, i według mnie jest super. Po rozwinięciu napinacze powodują, że ekran jest gładki jak lustro, nie ma żadnego pofałdowania. Podczas zwijania widać,że ten sam ekran - gdy już nie jest rozciągany przez napinacze - posiada pionowe faldy... Gdyby to tak wyglądało po rozwinięciu - byłbym załamany.
Tak że napinacze dają radę...
Ja jestem super zadowolony.
No tylko ta cena - przy ok. 100 calach musisz się przygotować na dobrze ponad 3 kzł.
Ja za 97 cali po rabacie 15% dałem 3200 zł. Ale to były dobrze wydane pieniądze...

I jeszcze jedno : sterowanie radiowe jest, ale cena 450 zł zabija. Ja zrezygnowałem, ponieważ w opcji jest sterowanie naścienne, a samo zwinięcie/rozwinięcie to jakieś 20 sekund (tyle musisz trzymać przycisk wciśnięty). Moim zdaniem po to, by rozwinąć i zwinąć ekran nie trzeba sobie żył na radiówkę wypruwać. Ale oczywiście każdy robi jak mu pasuje...
 
Ostatnia edycja:
Do góry