Jaki dysk do telewizora.

panorafix

Member
Chcę zakupić jakiś dysk zewnętrzny do telewizora 55D6500 najlepiej 1T i z zasilaniem zewnętrznym.Co możecie polecić do 250 zł,bo nie wiem na co zwracać uwagę.Mam jakiś dysk 2,5 ale on coś mi źle działa z telewizorem,leci kawałek filmu napis ładowanie i tak w kółko.Z laptopem działa ok.
 

pitates

New member
re

Chcę zakupić jakiś dysk zewnętrzny do telewizora 55D6500 najlepiej 1T i z zasilaniem zewnętrznym.Co możecie polecić do 250 zł,bo nie wiem na co zwracać uwagę.Mam jakiś dysk 2,5 ale on coś mi źle działa z telewizorem,leci kawałek filmu napis ładowanie i tak w kółko.Z laptopem działa ok.

Witam ja bym ci bardziej polecał dysk 2.5cala ale jakiś orginalny nie sładany osobno obudowa + dysk tylko w całości ja mam takowego i śmiga jak ta lala i nie potrzebuje zew. zasilania i nie mam plątanini przewodów za tv tylko dysk za tv podwieszony


pozdro




:p
 

fazy2

New member
Chcę zakupić jakiś dysk zewnętrzny do telewizora 55D6500 najlepiej 1T i z zasilaniem zewnętrznym.Co możecie polecić do 250 zł,bo nie wiem na co zwracać uwagę.Mam jakiś dysk 2,5 ale on coś mi źle działa z telewizorem,leci kawałek filmu napis ładowanie i tak w kółko.Z laptopem działa ok.

Jak znajdziesz 1T DYSK 2,5" ZA 250 ZETA to podaj namiary.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Chcę zakupić jakiś dysk zewnętrzny do telewizora 55D6500 najlepiej 1T i z zasilaniem zewnętrznym.Co możecie polecić do 250 zł,bo nie wiem na co zwracać uwagę.Mam jakiś dysk 2,5 ale on coś mi źle działa z telewizorem,leci kawałek filmu napis ładowanie i tak w kółko.Z laptopem działa ok.

Szczerze ? Wina kiepskiego kabla USB i tyle. Mam tak gdy podepne do zwyklego chinskiego cienkiego kabelka, jakpodepne orginalny od dysku dziala bezproblemu.
Mowie o Takim kablu Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 

pajaqs

New member
Ja mam Samsung M2 Portable 1TB HX-M101TAB/G . 1 TB 2,5 cala pod usb 3.0. Można dostać za 299, moze i mniej i dziala bez problemu z 37c650
 
Do góry