jaki dekoder?

pawo666

New member
Witam,

Posiadam smart tv sony bravia KDL-50W685A, w mieszkaniu jest kabel od anteny. Obecnie podlaczony jest dekoder MySat 215s. Odbieram duzo kanalow, ale nie sa one w jakiejs super jakosci. Moje pytanie jest takie: czy jak kupie jakis dekoder, ktory odbiera HD (np. HUMAX PR-HD 2000C)
to czy bede mogl odbierac normalnie takie kanaly w HD, czy trzeba bedzie kupowac jakas karte? jak to wyglada? Mieszkam w Niemczech.

Czy moglby mi ktos to objasnic, tak na chlopski rozum, poniewaz w tym temacie jestem laikiem.

Nie znalazlem podobnego tematu, dlatego napisalem nowy temat.

Z gory dziekuje

pozdrawiam
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Trzeba kupić dekoder DVB-S2 /MPEG-4

Jeżeli mieszkasz w Niemczech to w Saturnie jest dekoder Technisat Technistar S2 (to bliźniaczy dekoder Digyboxa ) kosztuje 149 euro w tym jest roczna subskrypcja niemieckiej platformy HD +
HD+ | Die HD Plus GmbH informiert über HD+ und HDTV

Dekoder ma slot na kartę i gniazdo na moduł CI+ więc będziesz mógł skorzystać również z polskiej platformy cyfrowej np. nc+ .Ogólnie Technisaty to dobre stabilne odbiorniki ,oferujące naprawdę dobry obraz ,po podłączeniu dysku twardego będziesz mógł sobie nagrywać różne programy

Z polskich stacji .Na Astrze 19,2E masz TV Trwam ,na Hotbirdzie 13E masz TVP Info ,TVP Polonia ,Tele5 (to kanały niekodowane)
 
Do góry