Jaki Dekoder Hd Polecacie

FX20

New member
Witam mam lcd sharp 32x20E i chcialbym kupic pod niego dekoder HD nie wiem jaki jest dobry na dana chwile nie orientuje sie w tych dekoderach choc mam na oku fergusona 8800HD lub 8900HD natomiast nie wiem jak z programowaniem i wogule pieniadze ktore na to przeznaczylem to 1000zl max moze jest cos lepszego w tej cenie co polecacie.pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz
 

acton777

New member
Bez reklam
1. Niezalezne dekodery HD i SD, w polskich realiach są tylko dla C+
2. Jeśli interesuje Cię oferta innej platformy, to w chwili obecnej, musisz brać co dają :(
3. W cenie około 1000 PLN nie ma lepszych od 8800 i 8900 :eek:k:
 

FX20

New member
dziekuje bardzo za odpowiedz i chyba zdecyduje sie na 8900 ferdka tylko jak muglbys mi powiedziec jak jest z oprogramowaniem i wogulem czey mozan edukowac te tunery czy jest jakis problem w tym.pozdrawiam
 

acton777

New member
Bez reklam
kazdy ferguson jest skory do współpracy z edu itp., jak trochę się na tym znasz, będziesz zadowolony, jak nie to szukaj, szukaj, szukaj, w necie ;)
 

CuoreRosso

New member
FX20 - błagam, proszę - zajrzyj czasami do słownika ortograficznego. Albo chociaż za każym razem jak piszesz na forum sprawdź tekst programem ortograficznym (nawet funkcja sprawdzaj pisownię w Wordzie zda egzamin).

Bez napinki i sorry za offtopic.

Też jestem na etapie poszukiwań i w fianle mam Fergusona 8800/8900 i Golden Interstar 890 CI Excellence. Na półmetku Ferguson ma już kilka długości przewagi i niezagrożony zmierza do mety. Musiałby sie wydarzyć jakiś dramat by dał sobie wydrzeć zwycięstwo. A nagroda jest przednia: miejsce u mnie w salonie na półce w doborowym towarzystwie plazmy, konsoli PS3 i amplitunera.

Pozdrawiam
 

acton777

New member
Bez reklam
moze zacznie padać i w poślizg wpadnie...

A na powaznie dowiadywałeś się jak wygląda sprawa serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego tego Interstara, bo serwis ferdka jest OK: wysyłasz sprzęt na ich koszt do Kościana, po ok 7 dniach dostajesz z powrotem:eek:k: Na bieząco mozna telefonicznie monitorować co się z nim dzieje. Ale ja mam lepiej, kupiłem w sklepie i jakby się spsuł, to zawozę do nich i o nic się nie martwię, załatwiłem sobie tez od nich zastępczy na czas naprawy :D. Poprzedni 6318, siadł po 3 latach i tak załatwli, więc mam do nich pełne zaufanie ;)
 

FX20

New member
Dziekuje za odpowiedz zdecydowalem sie na fergusona 8900HD.POZDRAWIAM
przepraszam za błędy
 
Do góry