jaki cd marantza

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dobra dobra :) Onkyo było mikrofalą było, a pisałem że na żywo wygląda lepiej w srebrze :)
Zresztą gdyby być szczerym to np. denon w cale duzo pokręteł nie ma mniej niż to onkyo :) to tak na marginesie.. chyba że mowa o premium wzmaka to co innego tam już jest inaczej.. niestety tylko "Japońce" się mogą cieszyć..
 

Henry

Active member
Bez reklam
Oglądałem go w ubiegły piątek, właśnie silver,
obok stały Yamaha 2050 i Arcam chyba 550... i opinii co do tego Onkyo nie zmieniłem, poprzednie modele, mimo, że też specjalnie mi się nie podobały i tak są 100 razy ładniejsze od nowej linii AGD ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiadomo jest więcej ale tak czy siak Denon, Marantz nie jest tu najlepszym przykładem jeśli chodzi o pokrętła :) Co i tak to nie wpływa na moją ocenę że np wznak 2020 dla mnie jest bardzo fajny patrząc cena -jakość..
 

Rafal7

Banned
Jedynym przegeciem w tym ampli to jest to że pod klapką jakieś 70% miejsca jest nie zagospodarowane a nawalili przycisków ta froncie.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Henry okrutny jesteś z tym Agd.
A co mam napisać AVR inaczej :D
wg mnie wygląda jak sprzęt AGD.

Jedynym przegeciem w tym ampli to jest to że pod klapką jakieś 70% miejsca jest nie zagospodarowane a nawalili przycisków ta froncie.
Dokładnie, wystarczy zerknąć na wyższe modele Denka, Marantza czy Pionka.... przednia ściana praktycznie pusta, a przyciski pod klapką ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Henry.
Musisz byc bardziej otwarty na nowe trendy. Teraz slucha sie na mikrofali, a oglada na drzwiach lodowki. Mysle , ze to taka sprytna taktyka, aby zdobyc przychylnosc Pani Domu ;)
 

Rafal7

Banned
Niedługo w lodowkach lub kuchniach będą radia internetowe montować aby w czasie gotowania było przyjemnie.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dobre :) myślę że chcieli zrobić coś innego a zapewne za rok dwa będzie już inny wygląd bo oni częściej zmieniają jak Denon czy Marantz ..
W srebrnym wygląda o niebo lepiej jak w czarnym (choć dla mnie mogłoby zostać tak jak było) , ale i tak nic nie przebije amplitunerów pewnej innej firmy... :) nie będę pisał żeby nie było..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego zarz się posypie :) bo mi tam lotto że komuś może nie podobać się Onkyo nowe ale niektórzy na punkcie swojego sprzętu mniej są tolerancyjni.. jest jeszcze jedna firma amplitunerow które też mi nie podobają się pomimo, że dźwiękowo są prawie najlepszą firmą dla mnie jeśli chodzi o amplitunery .. ale mniejsza o to..
 

Henry

Active member
Bez reklam
Henry.
Musisz byc bardziej otwarty na nowe trendy. Teraz slucha sie na mikrofali, a oglada na drzwiach lodowki. Mysle , ze to taka sprytna taktyka, aby zdobyc przychylnosc Pani Domu ;)
Ależ ja jestem bardzo otwarty...a jak mi się coś nie spodoba, to wtedy okno także jest bardzo otwarte :D
a serio wiele lat temu były pierwsze lodówki z ekranami LCD (TV), a z siecią też są.
ostatnio szukam różnych rozwiązań ogrzewania i widziałem, że są piece/ kotły z dostępem do sieci, którymi możemy sterować poza domem ;)
 

lobos

New member
Bez reklam
Ależ ja jestem bardzo otwarty...a jak mi się coś nie spodoba, to wtedy okno także jest bardzo otwarte :D
a serio wiele lat temu były pierwsze lodówki z ekranami LCD (TV), a z siecią też są.
ostatnio szukam różnych rozwiązań ogrzewania i widziałem, że są piece/ kotły z dostępem do sieci, którymi możemy sterować poza domem ;)
Teraz zima do Australii się przenosi a u nas ciepełko cały rok będzie :p
Nie planuj pieca w nowym domu, bo szkoda kasy ;-)
P.s. fajna sprawa z tą siecią w takich urządzeniach.
Kumpel jara się klimatyzacją w takiej wersji. Przed powrotem do domu chłodzi sobie całe pięterko i ma jak w bajce :)
Mieszkają na poddaszu, więc w upalne dni potrafi tam przypiec.
Dużo otwartych przestrzeni, więc jak się klima rozhula to bardzo pomaga.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z jednej strony tak, a drugiej patrząc ze klimatyzacja w dużych ilościach lekko mówiąc jest dosyć niezdrowa to rożnie może się okazać z tym sterowaniem klimy ... niewątpliwe na wieczór fajnie jest sobie schłodzić sypialnie, a do tego wystarczy za 2-3 tys przenośny klimatyzator i sprawę załatwia..
Problem jest większy kiedy właśnie się ma całe mieszkanie na poddaszu .. ale to taki urok..kupując każdy sobie zdaje spraw jak to jest latem w takim mieszkaniu...zima tez bywa często gorzej jak w normalnym mieszkaniu.
 

90_mati

New member
powiem szczerze milo się czyta porównania niektórych audio sprzętów do zestawów agd :) - oczywiście kwestia gust, także nie neguje niczego - każdy ma prawo mieć swoje zdanie

Jednak wracając trochę do mojego pytania, powiedzcie mi czym się różnią odtwarzacze cd5004 od 5005 bo tak naprawdę cena taka sama - a wiec, który wybrać z seri 5xxx i dlaczego???
 
Do góry