Jaki BlueRayPlayer do 500-600zł

phoba

New member
Witam,


Szukam odtwarzacza BlueRay, który odczyta CD, SACD i co ważne będzie na wyświetlaczu pokazywał numer utworu na płycie. Byłoby super gdyby miał osobne wyjście HDMI i osobne Audio out. Nie zależy mi na odtwarzaniu napisów z pliku zewnętrznego.


Ze względu na ampli myślałem o Denon DBT-1713UD, ale cena trochę mnie zabija. Czy możecie polecić jakiś model, który będzie spełniał powyższe założenia i będzie mieścił się w kwocie 500-600zł? Jeśli polecicie coś, do czego naprawdę warto dopłacić to mogę podnieść kwotę do 700zł.
 

Lukasz2525

New member
Zdecydowana większość markowych odtwarzaczy , zwłaszcza w takiej cenie ( a nie za 300 ) , posiada wyjście obrazu i dźwięku przez hdmi oraz osobno wyjście dźwięku przez chinche i optyczne , to właściwie standard . Od siebie odradzam samsungi , mamy cztery sztuki z tunerem w pracy i korzystanie i obsługa samsungów to jest jakaś masakra .

A tak przy okazji , to jest Blu-ray , a nie " BlueRay " . Rzeczywiście wiązka lasera jest niebieska , ale opatentowana nazwa to Blu-ray .
 

phoba

New member
Łukasz2525. A możesz podać jakieś przykłady takich markowych odtwarzaczy? Bo mnie się jakoś nie udało nic znaleźć.

Dzięki za uwagę o BluRay. Z rozpędu dodałem literkę e.
 
Kolego w tej cenie ciężko będzie coś znaleźć, jakiś czas temu miałem Yamahę BD-A1010. W tym modelu masz wszystko co potrzebujesz. Mam namiary na gostka co kupił ją ode mnie, zagadaj może ci sprzeda.
 
Do góry