Jaki Blu Ray Wybrac?

REBUS82

New member
Witam.

Jaki odtwarzacz blu ray polecacie?
Czy warto doplacac za marke typu sony czy kupic cos tanszego np lg i na co zwracac uwage przy zakupie takiego sprzetu?
Prosze o opinie osob ktore maja lub testowali jakies blu ray.
 

adam6150

New member
REBUS82 napisał:
Witam.

Jaki odtwarzacz blu ray polecacie?
Czy warto doplacac za marke typu sony czy kupic cos tanszego np lg i na co zwracac uwage przy zakupie takiego sprzetu?
Prosze o opinie osob ktore maja lub testowali jakies blu ray.


Kup LG 370 dlaczego? odpowiedzi szukaj na innych postach.

HD maniak:cool:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=42014
tu masz test najnowszych modeli odtwarzaczy

012_P1190987.JPG

013_P1190988.JPG


określ klasę cenową ?
 

REBUS82

New member
Chciałbym kupic cos w miare taniego a dobrego.Mysle ze do 1000zł
Nie wiem czy lepiej zakupic sam odtwarzac blu ray czy dołożyć i jakis tanszy zestaw kina domowego z blu ray.
Ogólnie nie znam sie na tym wiec co byscie polecili>?

ps nie moge otworzyc tego linku z testami odtwarzaczy:(
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
musisz zalogować się w strefie klubowej HDTV -będziesz miał dostęp do testów.
W tej klasie proponuję SOny 350 lub Sharpa BD21 ( jest w promocji)
 

REBUS82

New member
A lg ten model 370 co o nim sądzicie?
lepiej odrazu jakies kino zakupic czy sam odtwarzacz.
ogolnie lg 370 ten sony czy ten sharp bylby najlepszy?
 
Ostatnia edycja:

REBUS82

New member
Ok Ale Pomimo Tego Ze Lg Odtwarza Te Pliki To Lepiej Jest Wybrac Sony Czy Sharpa Jako Marke?
A Jakie Kino Domowe Polecacie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp jest współtwórcą błękitnego , ja bym tak wybrał.
A model BD21 masz w tej chili w promocji za 499 zł :D
 

REBUS82

New member
A kino domowe z blu ray jakie polecacie,ogolnie opłaca sie kupowac kino z blu czy lepiej sam odtwarzacz a reszte osobno?
 

ravaillez

New member
REBUS82 napisał:
Ok Ale Pomimo Tego Ze Lg Odtwarza Te Pliki To Lepiej Jest Wybrac Sony Czy Sharpa Jako Marke?
A Jakie Kino Domowe Polecacie?

A używasz plików mkv? Czy nie bardzo wiesz co to jest? Jeśli druga opcja to podejrzewam, że z tego nie skorzystasz. Z tańszych to w którymś sklepie sprzedawali s350 w okolicach 550zł, co do zestawów kina domowego, ja osobiście wolałem kupić oddzielnie, ale jeśli nie masz jakiś specjalnie wygórowanych wymagań to spokojnie możesz kupić jakiś zestawik.
 

REBUS82

New member
wiem o co chodzi z tymi plikami,ogólnie polecacie ten model lg?
otwarza on filmy z usb?
jezeli chodzi o kino domowe to jakiej marki i co byscie polecili?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wracamy od początku:
jaka klasa cenowa?
jaka konfiguracja?
jakie potrzeby ?
jakie możliwości ?

itd.............
 

REBUS82

New member
Jezeli bym sie decydowal na sam odtwarzacz to moze i bym zakupil tego lg bo chwala sobie go i czyta podobno wszystko a blu ray tez dodatki itd.
Chodzi mi jedynie czy np za niewiele drozej lepiej jest zakupic jakies kino z blu ray i miec do tego glosniki i caly sprzet do 5.1 czy ogolnie lepiej dac kase na dobry odwarzac blu ray a kino dokupic zwykle wtedy bez blu?
 

oprstw

New member
Widzę że jest dużo takich postów, więc dołączę się do istniejącego.
Chcę kupić odtwarzacz blue-ray. Co posiadam?
Onkyo 805 + głośniki Kef + Pioneer kuro
Jaki odtwarzacz byłby do tego zestawu sensowny? Zależy mi również na dosyć dobrym dźwięku z CD i koniecznie możliwości wyświetlania zdjęć z USB.
Czy są jakieś rozsądne i praktyczne możliwości połączenia Blue Ray z komputerem? Wi-fi?

Dzieki za wszystkie odpowiedzi. :)

Oprstw
 

ravaillez

New member
REBUS82 napisał:
Jezeli bym sie decydowal na sam odtwarzacz to moze i bym zakupil tego lg bo chwala sobie go i czyta podobno wszystko a blu ray tez dodatki itd.
Chodzi mi jedynie czy np za niewiele drozej lepiej jest zakupic jakies kino z blu ray i miec do tego glosniki i caly sprzet do 5.1 czy ogolnie lepiej dac kase na dobry odwarzac blu ray a kino dokupic zwykle wtedy bez blu?

Eh padło kilka modeli odtwarzaczy w różnych progach cenowych, padła także odpowiedź jeśli chodzi o zestaw. Zależy ile możesz na niego przeznaczyć funduszy to raz, dwa jak bardzo czuły masz słuch, bo jeśli jesteś bardzo wymagający to lepiej jednak złożyć coś pod siebie, jeśli chodzi o różnice odtwarzacz z zestawu i odtwarzacz kupiony oddzielnie to można porównywac tylko na konkretnych przykładach (osobiście wole oddzielnie)....
 

REBUS82

New member
A tak abstrakujac od tematu co sadzicie o play station 3 jako odtwarzaczu blu? w jednym cacku jest mozliwosc ogladania filmow i grania w gry.Czy ktos przetestował play pod katem odtwarzania formaów tv i ogladania filmów w blu ray iinnych formatów?
Opłaca sie zainwestowac w play 3 by miec dobry otwarzacz dvd i blu ray?
 

Ares78

New member
REBUS82
Było mówione parę razy, dobry wybór jeśli chodzi o kombajn multimedialny, możliwości zastosowania dużo, tylko tutaj jednak będzie gorszej jakości dźwięk (na da się wyciągnąć maksimum). Jako odtwarzacz spisuje dobrze, nie rewelacyjnie, ale jest bardzo solidnie, pytanie tylko czy lubisz grać, jeśli nie to może jednak standardowy będzie lepszy wyborem. Czyta to co s350 + divixy.
 

REBUS82

New member
Ares78 napisał:
REBUS82
Było mówione parę razy, dobry wybór jeśli chodzi o kombajn multimedialny, możliwości zastosowania dużo, tylko tutaj jednak będzie gorszej jakości dźwięk (na da się wyciągnąć maksimum). Jako odtwarzacz spisuje dobrze, nie rewelacyjnie, ale jest bardzo solidnie, pytanie tylko czy lubisz grać, jeśli nie to może jednak standardowy będzie lepszy wyborem. Czyta to co s350 + divixy.


Co masz na mysli mówiąc gorszej jakości dzwiek,odtwarzając na ps3 film w blu ray nie bede miał takich efektów jak na zwykłym odtwarzaczu blu ray jezeli chodzi o głos?
A jak wygląda sprawa z obrazem filmowym z ps3 w hd na telewizorku full hd obraz bedzie dobrej jakości?
 
Do góry