Jaki BD do onkyo 608

lysy25

New member
Witka
Potrzebuje BD do onkyo 608 i nie wiem co wybrac
Chodzi mi o przyzwoity sprzet do filmu i muzyki tak pol na pol
dzieki za rady
 

pkomp

New member
byle jaki...do kompletu to wiadomo onkyo..jak podłaczysz przez hdmi to firma nie ma juz kompletnie żadnego znaczenia(no chyba że skalery dvd wchodzą w grę)
 

lysy25

New member
dzieki za wasz czas na pisanie postow
507 jak najbardziej - super
ale niestety pojawil sie nast problem mianowicie nowa yamaszka rx v 567 wcale nie gorsza od onkyo a co fajniejsze - tansza. nast problem to kolumny do Yamaszki mysle o Jamo s 608 + s 602 + s60 + sub 250 lub c 407 + 401 + 400 + sub no i BD do tego raczej wolalbym z tej samej firmy.
I zabawa zaczyna sie na nowo przegladanie www , testow szukanie opinii etc etc , szukanie salonu do odsluchu - czyli nast 2 tyg koszmaru . sadze ze czesc ludzi chyba tez sie do nich zalicze dostaje w koncu nerwa i zamawia z nerwow to co sadzi ze mu bedzie najlepsze i koniec.
Jakies uwagi , sugestie - dzieki bardzo jeszcze raz za rady
Lysy
 

klemens007

New member
Onkyo 507 albo 807 z THX do kpl.
A czy ktoś porównywał oba te modele.(nie mówię tu o specyfikacji technicznej ). Chodzi mi o to czy naprawdę warto wyłożyć te 3tysie na 807 czy spokojnie 507 zaspokoi moje potrzeby?Mam kupca na moje DVD i tak naprawdę niewiele musiałbym dołożyć do 507-ki. Chciałbym w końcu zakosztować dźwięku HD;)
 

killpit

New member
Tak porównywałem w muzyce totalna różnica ale w obrazie nie sprawdzałem niestety.Wg. mnie 507 spokojnie tobie wystarczy jeżeli chcesz głównie do filmów.
 

killpit

New member
Kolego co do Yamaszki.Widziałeś i słyszałeś jakąś Yamaszkę opróćż seri 7,8 itd... która gra???
Ja nie jeżeli chcesz wziąć Yamahę to minimum seria 7 jak nie to odpuść.
 
Do góry