Jaki aparat do HDTV

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Mam plazme Pionka 43" Która umożliwia odbiór HDTV. Tuner od plazmy ma czytnik kart pamięci przez przejściówke PCIMCIA (chyba tak sie pisze :roll: ) Ale zdjęcia z aparatu mojego kolesia są źle dopasowane formatowo czy jakies aparaty spełniaja już normy HDTV tzn. czy robia zdjęcia w takiej rozdzielczości?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jaki telerz

Chyba pojawił sie tam błąd "Rozmiar zapisywanego obrazu (piksele) 2560 x 1920, 2048 x 1536, 1600 x 1200, 1280 x 960, 640 x 480, 1920 x 1800, 320 x 240 (filmy)" Jedna z rożdzielczości 1920x1800 nie istnieje w tym aparacie. Na stronie www.panasonic.pl tez jest taki błąd, powinno być 1920x1080 i wtedy będą piękne zdjęcia HDTV!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zadam jutro pytanie osobie odpowiedzialnej w Panasonic Polska i przedstawię opinię o przyczynach blędu .
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Określenie aparat HDTV nie jest trafne, bardziej aparat z możliwością robienia zdjęć w takiej samej rozdzielczości co HDTV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zaspałem sorry , ale też wiele się wydarzyło .Pojawiło się mnostwo nowych aparatów o wysokiej rozdzielczości za dużo mniejszą kasę. Najwięcej mamy do powiedzenia przy aparatach Panasonic .Ale i zdjęcie są super . Kilka zdjęć jest w czołówce na stronie . www.extrafotka.pl . Tam też widać że sam aparat zdjęć nie robi. Trzeba mieć pomysł.
 
Do góry