jaki amplituner

macek

New member
Bez reklam
Witam tak jak w tytule mam dylemat z wyborem nowego ampli poniewaz juz pora na wymiane starego technicsa 930 na cos zaawansowanego po przeczytaniu forum wybralem 3 moze 4 ampli.

DENON
ONKYO
YAMAHA
H/K
chyba,ze cos innego doradzicie najbardziej sklaniam sie ku modelowi denona ale sam nie wiem, niestety niemam mozliwosci odsluchu wszystkiego.
wykorzystany bedzie 40procent muzyka 60 film pokój to 25m budzet na samo ampli to okolo 5tys do tego bede potrzebowal zestawu glosników i okablowania stare glosniki 5.1 robione przez fachowca byly na zwyklych kablach beztlenowych teraz chce zainwestowac w jakies dobre kable wszystko bedzie podpiete pod lcd jvc,ps3 i tuner hd topfielda .co wybrac moze denon 3806,4306 a moze onkyo 604 czy model yamahy prosze o rady
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Do muzyki najlepiej sprawdzi się H/K, serii 3xx i wyżej. Do tego posłuchaj JBL Northridge lub, jeżeli ich brzmienie wyda Ci się zbyt ostre, Infinity Beta 50.
 

jarekr

New member
witalski jestem
macek wlasnie jestem w poszukiwaniu podobnej rzeczy (cenowo) oprocz ampli podanych przez ciebie (wlasciwie tylko marek)warto chyba jeszcze blizej sie przyjzec (tak mysle) Pioneer VSX-AX4ASi ,Sony STR-DA5200E oraz Marantz8001 ale nadal brak decyzji ze wzgledu na brak mozliwosci porownania bezposredniego a lektura prasa oraz roznego rodzaju fora internetowe niestety nie pomagaja :confused: udanych wyborow zycze i jesli juz bedziesz po eliminacjach daj znac co i jak bryka
 
Do góry