Jaki amplituner z obsługą HD i 3D ?

zbijar

New member
Mam jeszcze pytanie. Zauważyłem, że suby aktywne mają jedno wyjście chinch z którego kabel podłączam do ampli, a niektóre zamiast tego wyjścia mają dwa gniazda chinch i jak wtedy realizuje się podłączenie ?
Drugie pytanie jest takie, jaki zastosować kabel do podłączenia kolumn ?
 

zbijar

New member
Koledzy mam pytanie jak idą po kolei modele amplitunerów Pioneer, np. jest VSX922, VSX923, VSX924 i jakie oznaczenia są dalej ?
 

Rafal7

Banned
To zależy, w nowych modelach płaci się za to że to jest nowość i za jakieś tam bajery typu bt, wifi nowe dekodery dźwięku
Czasem warto kupić model z zeszłego roku a wyższej serii.
 

zbijar

New member
Rozumiem, mam do kupienia nówkę w dobrych pieniądzach. Czy on ma wbudowany BT i WiFi, bo nie mogę doczytać i czy będzie obsługiwał 3D ?

Czy możesz mi podać numer do Ciebie na priv to bym się wypytał dokładnie ?
 

zbijar

New member
Dzięki sprawdziłem na stronie producenta. Wszystko jest tylko nie ma w opisie czy ma Master Audio, może ma coś lepszego o czym nie mam pojęcia ?
Mam do Ciebie jeszcze pytanie, on jest 5.2, a 923 to 7.1, czyli mogę podpiąć dodatkowo 2 głośniki ?
 

zbijar

New member
Źle napisałem, chodziło mi o 7.2, tylko czy 7.2 różni się tylko tym, że mogę podpiąć dodatkowo 2 głośniki i jeszcze jedno pytanko, bo nie doczytałem czy w zestawie sprzedają z mikrofonem ?
 

zbijar

New member
Przekonałem się, że dobre forum, bo nie trzeba czekać tygodniami na odpowiedź. Na innym forum miałbym już bana.
VSX923 ma więcej mocy, czy to bardzo istotne ?
 
Do góry