Jaki amplituner kina domowego do MA RS1?

longmanp

New member
Witam wszystkich forumowiczów. Niebawem stanę się posiadaczem monitorów MA RS1 które mają służyć za główne fronty w moim przyszłym systemie kina domowego(służącego mi również jako zestaw stereo).Na tą chwilę stoję przed wyborem amplitunera do napędzania tych maleństw no i tu mam problem:
1.Denon AVR-1910
2.Yamaha RX-V765
3.Onkyo TX-SR607
4.Harman/Kardon AVR 255
5.Marantz SR5004 albo SR6004 a może SR5003(trochę się na tą markę napaliłem tylko cena stosunkowo wysoka)
Dodam że max to 3000zł.
Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z MA RS1 poproszę o konstruktywne porady.
 

longmanp

New member
Repertuar mam dosyć zróżnicowany np: muzyka filmowa,Queen,Placebo,Pink Floyd, Tori Amos,Peter Gabryiel,Camel,Vangelis,Archive,Sigur Ross, Kula Shaker, Radiohead, Bjork itp itd.
Co do powierzchni odsłuchowej salon 20m2 z aneksem jadalnym.
Dziś odebrałem MA RS1 i dokonałem odsłuchu na wzmacniaczu ATOL IN30 oraz na Denon PMA 710 AE bo panowie nie mieli amplitunerów AV. Muszę powiedzieć jedno zostałem wgnieciony w fotel odsłuchowy :mrgreen::mrgreen:.Niestety mimo moich usilnych starań nie zauważyłem różnicy miedzy tymi wzmacniaczami ( podobno Atol ma lepsza kontrolę basu),i tak po tej dawce stereo sam już nie wiem co robić.
 

longmanp

New member
OK przemyślałem sprawę idę w kierunku zestawu stereo:krol:. Blackninja słucham propozycji co do cambridge audio lub innych zgrywających się z tymi głośnikami sprzętem.
 
Do góry