Jaki amplituner kina domowego do 2tys.

marcinb098

New member
Szukam amplitunera do 2tys. Jakiś czas temu kupiłem amplituner kina domowego Onkyo tx-nr636 ale okazało się że to był import z Niemiec i nie miał instrukcji obsługi w j.polskim która by mi się bardzo przydała tak więc go oddałem i teraz szukam ponownie i nie wiem czy 636 to był dobry pomysł. Zastanawiałem się jeszcze nad Onkyo tx-nr646 lub Onkyo ht-rc660. Jak ktoś się orientuje w tym temacie to proszę o jakieś sugestie nie koniecznie musi to być firma Onkyo, może Yamaha, Denon czy coś w tym stylu.
 

mors111

Active member
Bez reklam
Szukam amplitunera do 2tys. Jakiś czas temu kupiłem amplituner kina domowego Onkyo tx-nr636 ale okazało się że to był import z Niemiec i nie miał instrukcji obsługi w j.polskim która by mi się bardzo przydała tak więc go oddałem i teraz szukam ponownie i nie wiem czy 636 to był dobry pomysł. Zastanawiałem się jeszcze nad Onkyo tx-nr646 lub Onkyo ht-rc660. Jak ktoś się orientuje w tym temacie to proszę o jakieś sugestie nie koniecznie musi to być firma Onkyo, może Yamaha, Denon czy coś w tym stylu.

Onkyo 609> 616>626> 636 > 646 to bliźniacze modele , najstarszy z wymienionych posiadam , najnowsze maja BT , wifi , poza tym mechanicznie podobne , to dobre amplitunery do kina a i w muzyce po kalibracji zagrają bardzo dynamicznie i pokażą swoją moc :

http://www.soundandvision.com/content/onkyo-tx-nr609-av-receiver-ht-labs-measures


na Stronie Onkyo była kiedyś instrukcja w polskim języku , myślę że modele nowsze niewiele się różnią , poza tym obsługa jest dość prosta i intuicyjna
 
Ostatnia edycja:

Garos

New member
Ja posiadam 636 i jestem bardzo zadowolony :)
Posiadam instrukcję PL ale aż tak dużo w niej nie ma napisane i faktycznie bez niej też sobie byś poradził.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Szukam amplitunera do 2tys. Jakiś czas temu kupiłem amplituner kina domowego Onkyo tx-nr636 ale okazało się że to był import z Niemiec i nie miał instrukcji obsługi w j.polskim która by mi się bardzo przydała tak więc go oddałem i teraz szukam ponownie i nie wiem czy 636 to był dobry pomysł. Zastanawiałem się jeszcze nad Onkyo tx-nr646 lub Onkyo ht-rc660. Jak ktoś się orientuje w tym temacie to proszę o jakieś sugestie nie koniecznie musi to być firma Onkyo, może Yamaha, Denon czy coś w tym stylu.
646 skończyła się promocja to pewnie EIC zaraz obniży detal.
 

bojeq

New member
Szukam amplitunera do 2tys. Jakiś czas temu kupiłem amplituner kina domowego Onkyo tx-nr636 ale okazało się że to był import z Niemiec i nie miał instrukcji obsługi w j.polskim która by mi się bardzo przydała tak więc go oddałem i teraz szukam ponownie i nie wiem czy 636 to był dobry pomysł. Zastanawiałem się jeszcze nad Onkyo tx-nr646 lub Onkyo ht-rc660. Jak ktoś się orientuje w tym temacie to proszę o jakieś sugestie nie koniecznie musi to być firma Onkyo, może Yamaha, Denon czy coś w tym stylu.

Jak nie potrzebujesz bajerów (Bt, wifi, streaming) to polecę Ci Nad-a T748. Dasz radę zmieścić się w budżecie. Jak wygląd nie odstrasza to dźwięk powinien Cię zadowolić nie tylko w KD...
 

SeBoLeX

New member
Ja jednak skuszę się na 636 za 1960 zeta ;) Ktoś ma propozycje jakie kolumny 5.0/5.1 do tego dokupić? Myślałem o Jamo S606 HCS3. Nadadzą się do kino 60% / PS4 30% / muzyka 10% (ok 25 m2).
 

mors111

Active member
Bez reklam
Ja jednak skuszę się na 636 za 1960 zeta ;) Ktoś ma propozycje jakie kolumny 5.0/5.1 do tego dokupić? Myślałem o Jamo S606 HCS3. Nadadzą się do kino 60% / PS4 30% / muzyka 10% (ok 25 m2).

w kinie ponoć OK , ale do stereo męczące , na 25m2 brałbym większe - z Jamo to 608

jaki budżet na kolumny ? będzie też sub ?
 
Do góry