Jaki amplituner i DVD?

Gucio50

New member
Bez reklam
blackninja napisał:
Spox :)

Odległości do kolumn poustawiane?

Jak sa odcięte niskie częstotliwości na poszczególnych kanałach?
Jak jest czestotliwość odcięcia w subie?

Wszystko tak jak trzeba.
Jedyne co skorygowałem w stosunku do poprzednika, Panasonic HE-100 to Phase subwoofera.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
TrueHD, to o ile się nie mylę, nieskompresowany strumień audio. Co do łatwości obsługi, to jeśli dobrze wszystko się ustawi na początku, to później jest z górki. Bez względu na markę.

ArtS :)
 

mona

New member
Stwierdzam skromnie,że zeszliście trochę z tematu;) .A ja mam wizję kolejnej nocy ze snami pt:harman..onkyo..a może denon:D

Blackninja,łatwość obsługi jest dla mnie bardzo ważna i to co pisze Gucio w związku ze swoim nowym zakupem trochę mnie przeraziło.I te problemy z "n"..Chyba daruję sobie to Onkyo.I nie wiem czy pasowałyby do niego moje głośniki..
A w HK347 HDMI 1.1 to nie za mało?Zaznaczam,że ja nie będę robić cudów jak Wy,tylko chciałabym żeby ten sprzęt był na dzień dzisiejszy a nie wczorajszy.:(
Pozdrowionka dla wszystkich!
 

matias2004

New member
"I te problemy z "n"..Chyba daruję sobie to Onkyo"
Jak problemy z n to daruj sobie n a nie onkyo .
Onkyo to dobre sprzeta , one nie wiedza ze istnieje telewizja na miare 23 wieku w polsce.Z cyfra + chodzi bez problemow.
 

mona

New member
Zaczęłam czytać o Onkyo 705,805,875..Wszystko pięknie,tylko czy moje głośniki jbl css 1500 grałyby dobrze z Onkyo?:confused:

Dla mnie-osoby dotychczas nie siedzącej w temacie,czytanie tych wszystkich informacji jest jak robienie nowego fakultetu:D

Dobrej nocki Wam życzę!
 

Gucio50

New member
Bez reklam
mona napisał:
..Wszystko pięknie,tylko czy moje głośniki jbl css 1500 !

To niezłe głosniki, słuchałem ich u kumpla na HK i są OK.
Będą grały z HK, Onkyo, Denonem i Panasoniciem.
Ze wszystkim.
No ale skoro masz głośniki to do czegoś są podłączone?
Zdradź co masz, moze wcale nie potrzebujesz nowego amplitunera. A to co masz to jak na "babę" akurat wystarczy.

Wybacz to żarty, ale nie do końca. Bądź jak dosia z reklamy proszku, po co przepłacać. Facet taki jak ja kupuje sobie ampli, nową zabawkę. A kobitka ja juz ma ampli to może lepiej nową kieckę? Też mozna wydać parę kilo zł. ;)


Aha, True-HD najlepiej się słucha 7.1 choć mozna z 6.1
Pewnie warto dokupić 2 satelitarne do 5.1

Ja juz właśnie szukam po sklepach Jamo, 2-uch satelitarnych :eek:k:
bo do tej pory miałem zestaw 6.1 z amplitunerem Panasonic HE-100
 
Ostatnia edycja:

mobor

Banned
Nie gniewajcie się ale drzaźnią mnie dyskusje w których zainteresowany zakupem ogranicza się wyłącznie do zadawania dziecinnych pytan pt "PROSZĘ, DORADZCIE BO NIE MOGĘ SPAĆ"

Wg mnie wątek mógł się z powodzeniem zakonczyć na pierwszej stronie. Nic z niego nie wynika a zainteresowanemu (ej) nadal ciężko udać się do salonu na odsłuch który powinien mieć już dawno miejsce. Odnoszę wrazenie że komuś bardziej zalezy na prowadzeniu jałowej dyskusji niż na rzeczywistym zakupie...
A wam jak się wydaje?
 

mona

New member
mobor napisał:
Nie gniewajcie się ale drzaźnią mnie dyskusje w których zainteresowany zakupem ogranicza się wyłącznie do zadawania dziecinnych pytan pt "PROSZĘ, DORADZCIE BO NIE MOGĘ SPAĆ"

Wg mnie wątek mógł się z powodzeniem zakonczyć na pierwszej stronie. Nic z niego nie wynika a zainteresowanemu (ej) nadal ciężko udać się do salonu na odsłuch który powinien mieć już dawno miejsce. Odnoszę wrazenie że komuś bardziej zalezy na prowadzeniu jałowej dyskusji niż na rzeczywistym zakupie...
A wam jak się wydaje?
Jeżeli drażnią Cie jak to ładnie określiłeś"jałowe dyskusje i dziecinne pytania" to ich po prostu nie czytaj-proste.Ktoś nie lubi jazzu to go nie słucha-proste.
Dla mnie to nie są jałowe dyskusje a wrecz bardzo owocne bo dzięki wielu miłym osobom zaczynam cokolwiek jarzyć jeśli chodzi o amplitunery.I bardzo im za to jestem wdzieczna.
I wyobraz sobie,ze ISTNIEJA ludzie ktorzy na temat amplitunerow nie wiedza nic,a chca cos kupic!!!
Nie mam zamiaru wywalic 5 czy 6 tysiecy opierajac sie na radach pana w MM.A na odsluch przeciez nie pojde gdy nie wiem o co poprosic.Dlatego weszlam na to forum,zebu poradzic sie profesjonalistow.Uklony zwlaszcza dla Gucia i Blackninja!
 

mona

New member
Gucio50 napisał:
To niezłe głosniki, słuchałem ich u kumpla na HK i są OK.
Będą grały z HK, Onkyo, Denonem i Panasoniciem.
Ze wszystkim.
No ale skoro masz głośniki to do czegoś są podłączone?
Zdradź co masz, moze wcale nie potrzebujesz nowego amplitunera. A to co masz to jak na "babę" akurat wystarczy.

Wybacz to żarty, ale nie do końca. Bądź jak dosia z reklamy proszku, po co przepłacać. Facet taki jak ja kupuje sobie ampli, nową zabawkę. A kobitka ja juz ma ampli to może lepiej nową kieckę? Też mozna wydać parę kilo zł. ;)


Aha, True-HD najlepiej się słucha 7.1 choć mozna z 6.1
Pewnie warto dokupić 2 satelitarne do 5.1

Ja juz właśnie szukam po sklepach Jamo, 2-uch satelitarnych :eek:k:
bo do tej pory miałem zestaw 6.1 z amplitunerem Panasonic HE-100
Gucio,mam kino zintegrowane i nawet babie juz to nie wystarcza;) .Chce cos lepszego,a kiecek juz dosyc.A racje masz..mozna na nie wydac pare kilo zl.;)
Owszem,zabawki tak jak Ty nie potrzebuje,chce tylko zeby fajnie gralo!Myslalam o HK,ale po co wydawac ponad 3tys skoro moge miec Onkyo za 2 i to lepiej wyposazone?Dlatego skłaniam sie ku niemu.Tylko obawiałam sie czy te głosniki moga byc-a skoro tak to super!Dzieki!
 

Gucio50

New member
Bez reklam
mona napisał:
Gucio,mam kino zintegrowane i nawet babie juz to nie wystarcza;) .Chce cos lepszego,a kiecek juz dosyc.A racje masz..mozna na nie wydac pare kilo zl.;)
Owszem,zabawki tak jak Ty nie potrzebuje,chce tylko zeby fajnie gralo!Myslalam o HK,ale po co wydawac ponad 3tys skoro moge miec Onkyo za 2 i to lepiej wyposazone?Dlatego skłaniam sie ku niemu.Tylko obawiałam sie czy te głosniki moga byc-a skoro tak to super!Dzieki!


No to zdradź co to za kino?
 

mona

New member
blackninja napisał:
To jaki w końcu amplituner i DVD?
To właśnie to sakramentalne pytanie..I jak to często bywa-im więcej czytam i zagłębiam się w temacie tym mam więcej wątpliwości..
Kuszący jest Onkyo 605-ma HDMI 1.3 i True HD czego nie ma HK347 ..I cena też atrakcyjna..
Muszę coś wybrać i to szybko bo mam naciski rodzinne(;) ) żeby w końcu podjąć decyzję.
 
Do góry