jaki amplituner dobrać do kolumn jbl studio 280?

envees

New member
Witam wszystkich
Jestem nowy na forum, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem kina domowego, a teraz mam możliwość kupna właśnie kolumn jbl studio 280 za baardzo atrakcyjną cenę, dlatego mam prośbę o poradę jaki amplituner powinienem do nich kupić aby dał radę w pokoju ok 25m... nacisk kładę głównie na oglądanie filmów niż słuchanie muzyki (jakieś 80/20)
Kwota jaką mogę wydać to ok. 2000zł (+/- 200zł)
Możecie pomóc? :)
 

envees

New member
Jeżeli nie onkyo to jaki bardziej będzie pasował?

daroquaresma... mówisz, że będą wyprzedaże? na pewno się nad tym zastanowię...
 

lobos

New member
Bez reklam
Jeżeli nie onkyo to jaki bardziej będzie pasował?

daroquaresma... mówisz, że będą wyprzedaże? na pewno się nad tym zastanowię...

Harman Kardon to jedna stajnia z JBL, więc teoretycznie to one powinny razem zagrać najlepiej.
Jednak ostatnimi czasy narzekają na awaryjność Harmana, więc tu bym przemyślał sprawę...
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Tak sie sklada że mam harmana i od momentu jak w 2010 kupilem go to ciągle słyszę jaki to on jest awaryjny ,ale złego słowa nie mogę na niego powiedzieć.Pozdro
 

envees

New member
Harman Kardon to jedna stajnia z JBL, więc teoretycznie to one powinny razem zagrać najlepiej.
Jednak ostatnimi czasy narzekają na awaryjność Harmana, więc tu bym przemyślał sprawę...

W takim razie jeśli Harman Kardon to jaki?
Twierdzicie, że nad propozycją tego onkyo powinienem się zastanowić?
 

lobos

New member
Bez reklam
Ja nie twierdzę, że wszystkie są awaryjne tylko na podstawie choćby informacji z naszego forum wynika, że pojawiają się usterki i to dość często.
Firma nie wypuściła ostatnio żadnego nowego amplitunera czy wzmacniacza co nie wróży do dobrze na przyszłość.
 

lobos

New member
Bez reklam
W takim razie jeśli Harman Kardon to jaki?
Twierdzicie, że nad propozycją tego onkyo powinienem się zastanowić?
Onkyo z aukcji jak najbardziej... Jeśli nie zależy Ci na najnowszym Dolby Atmos to wg. mnie świetna propozycja.
Z Harmanów w zasadzie jedyny to HK370.
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Ja nie twierdzę, że wszystkie są awaryjne tylko na podstawie choćby informacji z naszego forum wynika, że pojawiają się usterki i to dość często.
Firma nie wypuściła ostatnio żadnego nowego amplitunera czy wzmacniacza co nie wróży do dobrze na przyszłość.

Ale tak idzie fama komuś się zepsuł a później ta informacje powiela się wiele razy przez użytkowników przeważnie nie harmanow :p i już HK jest bee ale widzę że inne się psują i jakoś ludzie nie są skozy do rozbuchiwania tych usterek na forum dziwne.Mam bx-y o których dobrze się pisało tutaj a od jakiegoś czasu widzę wpisy że kiepskie że lipa że nie warte swojej ceny choć teraz cena spadła na łeb,za to w tym momencie na topie są zensory;-) ciekawe jak długo?.Pozdro
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Ja nie twierdzę, że wszystkie są awaryjne tylko na podstawie choćby informacji z naszego forum wynika, że pojawiają się usterki i to dość często.
Firma nie wypuściła ostatnio żadnego nowego amplitunera czy wzmacniacza co nie wróży do dobrze na przyszłość.

Ale tak idzie fama komuś się zepsuł a później ta informacje powiela się wiele razy przez użytkowników przeważnie nie harmanow :p i już HK jest bee ale widzę że inne się psują i jakoś ludzie nie są skozy do rozbuchiwania tych usterek na forum dziwne.Mam bx-y o których dobrze się pisało tutaj a od jakiegoś czasu widzę wpisy że kiepskie że lipa że nie warte swojej ceny choć teraz cena spadła na łeb,za to w tym momencie na topie są zensory;-) ciekawe jak długo?.Pozdro
 

lobos

New member
Bez reklam
Ale tak idzie fama komuś się zepsuł a później ta informacje powiela się wiele razy przez użytkowników przeważnie nie harmanow :razz: i już HK jest bee ale widzę że inne się psują i jakoś ludzie nie są skozy do rozbuchiwania tych usterek na forum dziwne.Mam bx-y o których dobrze się pisało tutaj a od jakiegoś czasu widzę wpisy że kiepskie że lipa że nie warte swojej ceny choć teraz cena spadła na łeb,za to w tym momencie na topie są zensory:wink: ciekawe jak długo?.Pozdro
Chyba wszyscy się zmówili na tego Harmana, bo jak słyszę o usterkach to najczęściej w HK :razz:
Nawet ostatnio Kolega z naszego forum kupił nówkę ampli Harmana i od razu był "walnięty".
Został oczywiście wymieniony, ale... Absolutnie nie jestem z góry na NIE tylko jakoś tak wychodzi... :wink:
Co do trendów w kolumnach to faktycznie coś w tym jest :wink:
Falami jest polecany i chwalony dany sprzęt :smile:
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
I pewnie tylko użytkownicy tego forum harmana kupuja:p :p :p , trzeba też użytkowników (zadowolonych) pobudzić by pisali o swoich bez awaryjnych (pociechach)HK to może opinię się wyrównana:) .Pozdrowienia i dobranoc:-D
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Ale mamy ci podać konkretny model i Ty go kupisz czy będziesz zaproponowane modele odsluchiwal ?Bo jednemu pasuje JBL z... A drugiemu z... ..Co do odejścia od tematu to przepraszam ale dziwie się że większość forumowiczow opiera się nie na własnych doswiadczeniach lecz na doświadczeniach "innych" nie zawsze prawdziwych "użytkowników" .Pozdro
 

envees

New member
Chodziło mi o to aby dostać od osób, które coś o tym wiedzą kilka propozycji i żeby z tym pójść na odsłuch bo w przeciwnym razie będę skazany na propozycje sprzedawcy, który zapewne będzie mi chciał sprzedać coś co nie schodzi :)
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Ale nie uwazasz że tu też są sprzedawcy!Kilku jest oficjalnie a!e poczytaj posty uważnie - to jest biznes , jest kilka firm na rynku ustalasz budżet i odsluchujesz po jednym modelu pewnie w 5,6 się zmiescisz ot filozofia . Co do znania się forumowiczow to nie myl tego z gustem i słuchem który jest identyczny z twoim.Pozdro
 
Do góry