jaki amplituner do zestawu 5.1 jamo S606

ojciec250

New member
Witam. Na początek chciałbym przeprosić za to, że wracam do tego wątku, gdyż wiem, że był już na forum poruszany. Mój problem jest trochę inny, a mianowicie: mój poprzedni amplituner (pioneer vsx-416-K) miał strasznie słabe gniazda, które nie bardzo łączyły. Dokładnie chodzi o to, że kupiłem kable do bi-wiringu, które na końcu są jeszcze utwardzone. Szukam ampli do 1500 zł, 60% film, 40% muzyka, z solidnymi gniazdami, kompatybilnego najlepiej z hd i możliwością podpięcia w przyszłości odtwarzcza blu-ray. Za wszelkie wpadki w poście przepraszam, a za pomoc z góry dziękuję.
 

ThoR_82

New member
Ja ci polecam nowgo HARMAN KARDON AVR155 cena tez ciut ponad (ja w prawdzie mam poprzedni model ale to h/k) zagadaj z "blackninja" powinniscie sie dogadac co do ceny:)
 

asoz

New member
Tylko dlaczego polecasz mu coś bez dekoderów HD ? Skoro napisał, że chciałby w przyszłości podłączyć BluRay to wypadało by kupić coś z dekoderami DTS HD MSTR itd.

Jeśli Harman to 255.
 

ThoR_82

New member
No tak moje niedpatrzenie.. sorry:) to w takim razie AVR 155 odpada?... i w tej cenie to chyba tylko Onkyo z dekoderami HD;)
 

mataman

New member
Bez reklam
Najbliżej to jest onkyo 605, różnice z 606 są praktycznie nieistotne. W 606 dodano obsługe hdmi CEC i troszke więcej mocy.
 

ojciec250

New member
A co Koledzy sądzicie o Yamaha RX-V 663. Cenowo podobnie do onkyo 606. H/k niestety dla mnie trochę za drogo. Jeszcze jedno pytanko jak mogę się skontaktować ze wspomnianym Blackninja. Z góry dziękuję.
 
Ostatnia edycja:

squad05

New member
ja mam zestaw jak w opisie poniżej i jestem bardzo zadowolony.
Kontakt z blackninja poprzez prywatne wiadomości w menu albo kliknij na link w wypowiedzi ThoR_82
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ojciec250

New member
Koledzy mam jeszcze jedno pytanie. Jakie są różnice między ONKYO TX-SR606, a YAMAHA RX-V 663. W chwili obecnej waham się między tymi modelami. Z góry dziękuję.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Yamaha to rozbudowane DSP, czasem człowiek zamiast oglądać film, bawi się w kółko szukając najbardziej odpowiedniego ustawienia :).
 

ojciec250

New member
Mam jeszcze pytanko. O co chodzi z tą mocą w h/k. Pytanie może głupie, ale jak pisałem na początku dopiero zaczynam. Na koniec pytanie do Blackninji. Jakie ceny możesz zaproponować (onkyo h/k 155, 255 yamaha). Z góry dziękuję.

Witam. Nieoczekiwanie wzrósł mi budżet na amplituner :). Obecna kwota jaką mogę przeznaczyć na ten cel to 2000-2300zł. Co by było najlepsze w tej cenie. Z góry dziękuje za pomoc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

supmario

Klub HDTV.com.pl
VIP
asoz napisał:
Tylko dlaczego polecasz mu coś bez dekoderów HD ? Skoro napisał, że chciałby w przyszłości podłączyć BluRay to wypadało by kupić coś z dekoderami DTS HD MSTR itd.

Jeśli Harman to 255.
Witajcie! a skąd informacja,że 155 nie posiada dekoderów HD? Ja na podstawie informacji z popularnej przegladarki :) twierdzę, że ma te dekodery tyle, że jest to ampli 5.1 a 255 - 7.1
 
Do góry