jaki amplituner do JBL 590 Studio

rapidshare88

New member
Witam zdecydowałem się na zakup JBL 590 studio 2.0 tv sharp 70 cali jaki amplituner do tego myślałem nad harman avr370-390 nie pamiętam dokładnie ale naczytałem się że ma dużo różnych wad począwszy o jakieś brzęczenia stuki itp , chcę wstawić w komodę i nie wyciągać za chwilę by dawać na serwis lub wymianę kasa nie gra roli lecz też bez przesady max 3-5 tys , co możecie polecić i czym to wszystko podłączyć (jakie kable na stałe)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Studio 590 dobry wybór, do nich AVR370 to minimum w końcu maja 20cm basowe :)

AVR370 nie ma co przesadzać, od początku nie wysłaliśmy do serwisu ani jednego. Czy trafiają się usterki, tak jak i w innych.
 

Pr3dator

New member
Blackninja polecil mi zestaw JBL Studio 580 z avr 370. Poki co mam podpięte same 580 na reszte czekam i powiem jedno rewelacja :) nic nie buczy piszczy, skwierczy lub jak kto woli :).
 

wojcior

New member
Blackninja polecil mi zestaw JBL Studio 580 z avr 370. Poki co mam podpięte same 580 na reszte czekam i powiem jedno rewelacja :) nic nie buczy piszczy, skwierczy lub jak kto woli :).

Witam.
Też myślałem o takim zestawie, odradzono mi jedna studio 580. Mam salon 34 m otwarty na kuchnie i hall po 10 m. Powiedziano mi, że studio 580 to przesada. Ile metrów jest u Ciebie?
Gre.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
AVR 370 jest szczegolnie "wydajna" pradowo w konfiguracji wielokanalowej, o ile w stereo ma spora moc ok 2x130w to 5.1 spada do 5x36w a to nie za dobrze swiadczy o tym ampli. Ja by celowal tak jak sugeruje Pawel w Marantza/Denona. Ja mialem Harmana 255 i pamietam cos strzelalo w surroundach, dobrze ze moglem go oddac, pozatym bardzo psul obraz przesylajac przez siebie. Nie wiem jak w obecnych modelach ale tamtem pod tym wzgledem byl katastrofa, mydlo nie obraz robil sie z DVD/BD.
 
Ostatnia edycja:
Do góry