jaki amplituner do głosników QQ5000?

adas2412

New member
jestem na etapie zakupu tych głośników QQ5000 i nie wiem jeszcze jaki amplituner z tych dwóch modeli wybrac Yamaha RX-V 567 lub Denon AVR-1611. Będe słuchalmuzyki 4% i filmy 20% oraz n 40%
 
Ostatnia edycja:

schwarz

New member
Nie wydaje mi się żeby to było dużo. Jamo S506HCS3 raczej nie kupisz poniżej 1200 zł. Więc 1300 zł za 1611 to chyba nie jest dużo. Swoją drogą bawiłem się ostatnio tym ampli i dla mnie obsługa jakiś koszmar...
 

adas2412

New member
Już zdecydowałem się na ten zestaw Denon AVR-1611 + Jamo S506 HSC Mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie ponieważ nawet nie miałem gdzie go wysłuchać. Blackninja Zaoferował super cenę także już nie długo podzielę się wrażeniami
 

dejave

New member
adas2412 czy dotarł do Ciebie już ten zestaw?

Może napiszesz jak się sprawuje?

Właśnie zastanawiam się nad podobnym zestawem choć jeśli chodzi o amplituner bardziej chodzi mi po głowie pioneer V520
 

adas2412

New member
witam ponownie jak pisałem wcześnie ze wydam opinie co do zestawu poniżej. A więc tak zacznę od sprzedawcy czyli BLACKNINJA super sprzedawca ekspresowa wysyłka i kontakt z klientem na wysokim poziomie.
Następnie pierwsze wrażenia co do wyglądu sprzętu Kolumny Jamo są jak to narzeczona powiedziała "ale piękne" oczywiście mi też się podobają, natomiast ampli jest DUŻY ale mi to nie przeszkadza to ma grać.
kiedy podłączyłem na szybkiego kolumny i włączyłem radio to szczerze się zawiodłem dźwiękiem lecz gdy dziś rano wstałem i zrobiłem tzw audyssey auto setup za pomocą mikrofonu dołaczonego do ampli to wtedy się przekonałem co ten zestaw potrafi! Także polecam ten zestaw.
Fajna funkcja przepuszczania sygnału HDMI.
 
Do góry