Jaki amplituner do DTS HD MA z nvidia Shield

_moi__

New member
Jaki ampli do pokoju 16m2 w granicach 500 zlocziszych z nowinkami typu DTS HD DTS-x itp...
Posiadam kolumny Sony SS-F6000p cały zestaw 5.1 + sub JAMO 200
Priorytet to podłączenie shielda do ampli i dalej do TV

Ampli musi posiadać nowinki typu DTS HD MA żeby szło oglądać z shielda filmy BD Remux mam tego setki więc wiadomo w czym rzecz :)

Nie interesuje mnie nowinki w ampli typu LAN wifi bluetttoth itp.. od tego mam shielda , NAS i TV OLED LG B7
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Za 500 zl to nie kupisz nic co ma dts-x, jedynie ci to kupisz jakies uzywki onkyo, pioneer, yamaha, denon poszukaj na all i po sprawie.
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
LAN nie jest żadną nowinka w ampli. Byl na dlugo przed pojawieniem sie DTS -X :)

Za 500€ to tak, ale nie za PLN :D
 

_moi__

New member
ja szukam tylko używki jak coś :)
mam taki na dziś do przetestowania za 800PLN Denon AVR-X1200W
jest to coś warte czy szukać innego?
 

abdul0412

New member
Bez reklam
ja szukam tylko używki jak coś :)
mam taki na dziś do przetestowania za 800PLN Denon AVR-X1200W
jest to coś warte czy szukać innego?

To jest 2 z najnizszych modeli denona. Niestety nie uraczysz ani mocy ani jakosci. Minimum x2200 ale on ma problemy z grzaniem sie z tego co pamietam.
 

audiofil

New member
Za 800 mogę ci sprzedać moją Yamahe RX-V673. Co prawda DTS:X nie obsługuje ale DTS HDMASTER i TRUE HD jak najbardziej :)
 

_moi__

New member
teraz to chyba dopiero ogarnąłem :)
Jeśli chce te wszystkie nowinki dts-x itp... to muszę kupić ampli dodatkowo 4K UHD
bo przecież jak podłącze Shielda po HDMI do ampli to z ampli wyjdzie mi już sygnał po HDMI po 4K
a jak kupię ampli bez 4K to mogę zapomnieć o 4K na TV

Bo dopiero teraz doczytałem że powrót z TV po optyku to nigdy nie uzyskam więcej jak DD 5.1
No chyba że ja się myle i moja meduza tego nie ogarnia :D
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
A co ty takiego widzisz w dts-x ? mało które filmy w tym wychodzą dla mnie bez rewelacji.

Swoją drogą jak lubisz kombinację***to pewnie jest taki rozdzielacz do hdmi aby wyciągnąć samo audio, puścić je na kino a obraz na tv :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry