Jaki amplituner do 2000zł

nowy01

New member
Jaki amplituner do kina domowego wybrać w cenie 2000zł,- (ceny sklepów internetowych)

Obecnie myśle o Yamaha 767, ale słyszałem że w tej cenie moge kupić o wiele lepszy sprzęt. Denon czy Onkyo itp. Nie znam sie na tym kompletnie. Kolumny bedą początkowo 5.0 od 100W do max 250W
Będe używał do oglądania filmów w 37% do Gier PS3 w 37% i do słuchania muzyki w 26%. Mam bardzo wyczulony słuch. Jakość dźwięku ma dla mnie bardzo duże znaczenie. Muzyka to Haus, Chillout, relaksacyjna, Hip-Hop, Minimal
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
muzycznie - najlepiej radzi sobie Harman. A z Twoich do muzyki relaksacyjnej jednak Onkyo 608.
 

GTX480

New member
Jezeli nie boisz sie sprzetu SH to poszukaj gdzies dobrej oferty (do 2500zl) na Cambridge Audio 640R. Te obecne tanie zabawki nie za bardzo potrafia dobrze cokolwiek napedzic :( Nie sugeruj sie tez moca na papierze bo czasami to sa delikatnie mowiac czary mary :) Jezeli jednak musisz miec cos nowego to polecam HK 255 / 260
 

Krzych_c

New member
Najpierw napisz jakie kolumny chcesz podpiąć, bo moc głośników to nie wszystko. Bez tego jakiekolwiek doradzanie mija się z celem. I tak np do Onkyo nie podpinaj kolumn z aluminiową kopułką, wtedy Harman lub Yamaha, która w ostatnich modelach zatraciła ostre brzmienie i gra bardziej miękko i ciepło. Cambridge Audio to dobry pomysł, ale z ukierunkowaniem na stereo, a muzyka u Ciebie ma mniejszy procent:)
Podaj więcej danych...
 

nowy01

New member
Kolumny to 5.0 Ns-555 (lubNs-777) Ns-333 Ns-444 Ale pokój ma 13m więc chyba wystarczą te Ns-555. W poniedziałek jade na odsłuch różnego sprzętu. Ale chciałbym wiedzieć na co musze zwracać uwage przy amlpitunerze np wejścia wyjścia, Bi amping, itd itp .I co przy kolumnach ma znaczenie. Dzięki za doradztwo!
 

nowy01

New member
Pokój ma 13m.
Chce kupić amplituner yamaha rx-v767 (cena 2000zł) do tego kolumny 5.0 Yamaha ns555 (lub ns777), ns444 i ns333 łączna cena za zestaw to 5000,-
Znajomy mi powiedział że za tą cene moge kupić coś lepszego niż zestaw Yamahy np Denon czy Onkyo. Czy faktycznie za tą cene moge mieć coś lepszego?
Używać będe do:
Filmy Kino 37%
Gry Ps3 37%
Muzyka 26%
Muzyka jaką słucham już napisałem poniżej.
Prosze o doradzenie. Dziękuje.
 
Do góry