Jaki amplituner AV do 2000 zł?

Z

zerga

Guest
a jaka muzyka i ile procent kino i muzyka

sorry zapomnialem ze napisales ile chcesz wydac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

parman

Member
Głośniki to odrębny temat, bo na razie mnie stać tylko na ampli :-(. A i tak na początek to tylko fronty. Myślę, że bardziej kino. Tak 60/40. Muza głównie elektroniczna (Jarre, Oldfield, Vangelis itp.).
 
Z

zerga

Guest
monitorki beda ok ale do lepiej z ta muzyka poradza sobie jbl sa stworzone do muzyki elektronicznej i rockowej.seria e,es,konczac na studio
 
Z

zerga

Guest
przy tej muzyce jbl szczegolnie jezeli to beda koncerty.monitorki brzmia troche inaczej ladnie czysto ale bez jaja jak dla mnie w sklepie es np 80 ok 900 zl za jeden ale moze uzytkownik kiki lub blackninja wyskupia lepsza cene pytaj ich na priv.
 

parman

Member
Dziękuję za pomoc :-D!!

Jeszcze pytanie: w jakiej odległości mają stać MA/JBL od ścian bocznej i tylnej, bo nie bardzo wiem ile zostawić miejsca (albo ile go zostanie :))?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybór należy do Ciebie , możesz brać też Onkyo 609 ale HK AVR 255 ma szerszą scenę muzyczną.
 
Z

zerga

Guest
ja bralbym 255 to najlepszy wybor dla Ciebie do tego jbl ten zestaw super wspolgra ze soba wiekszy wydatek wieksza satysfakcja
 
Ostatnia edycja:

parman

Member
Właśnie trochę poczytałem i nawet, nawet :-D. Ma bardzo pozytywne opinie. Może gdzieś we Wrocławiu znajdę to posłucham. A kolumny z tym HK to jakie polecacie.
P.S.
Już pewnie macie mnie dość, ale to już CHYBA ostatnie pytanie ;-).
 
Z

zerga

Guest
nalepiej jbl studio 190 ale one sa w niezlej stawce ,jamo 608,mission m35i,jbl es 90,Ma bx6 idealne do twojego rodzaju muzyki jeszce sa klipsche f3
 

parman

Member
To znaczy jakich bajerach? Mam do wyboru w dobrej cenie albo Onkyo TX-SR 875 lub Marantz SR5003. Kolumn jeszcze nie posiadam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Amra Lew

New member
Bez reklam
Bajerach typu wszystko czytające USB czy obsługa 3D z ARC.Seria Onkyo z ceferka 5 na końcu to amplitunery wybitnie grające w kinie i radzące sobie dobrze w stereo(właśnie modele 805,875 a w szczególności 905).
 

parman

Member
Dobrze, dzięki. I ostatnie pytanie: Marantz SR5004 (pełna gwarancja) czy Onkyo TX-SR875 (rynek wtórny, 30 dni gwarancji)? Na razie bez kolumn.
 
Do góry