Jaki amplituner ~2500zl DLNA

chrobry

New member
Chciałbym zakupić amplituner kina domowego. Obecnie mam kolumny systemu 5.1 frontowe to Jamo S606, satelity, centralny i sub to JBL. Zależy mi na dobrych efektach w filmie, wiadomo stereo też czasami się posłucha. Muzyka to coś z rodzaju techno, pop, rock. Liczę też na funkcje typu DLNA czyli słuchanie muzyki z serwera domowego /FLAC, MP3/, radio internetowe. Sterowanie za pomocą androida, strony www. Ponieważ nie miałem do czynienia z takim sprzętem proszę o informacje na temat sterowania takim sprzętem za pomocą androida/www. Czy tą drogą mogę sterować radiem internetowym i odtwarzaniem z serwera dlna ? Dzięki za pomoc !
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja mam tez ten zestaw jamo i koledzy na forum przekabacili mnie na Marantz 6009 mozna wyrwac za 2700zl.
Sterowanie za pomoca androida super. Po polaczeniu przez BT sam sie przelacza na telefon i spokojnie sluchasz youtuba czy spotify.
Dlna dziala ale tylko muza wiec nie uzywam, nie sciagam muzy.
Masz wyjscie pod wzmacniacz,
kawal cegly.

Jeszczee nie ogarnolem jak ustawic zone2 po projektor.

Porownywalem z onkyo i denonem i chyba najlepiej wypadl marantz.
Pioneera nie bralem wtedy pod uwage bo jakos tak przemilczano na jego temat.

tylko jak kupisz sobie taki ampli to dopiero uslyszysz jak te jamo lipnie graja. Jak jakas prosta muzyka to ogarniaja ale cos szybszego wiecej dzwiekow i chcesz glosniej posluchac to lipa.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
A mi pasuje brzmienia Pioneera :-D . Polemizowac mozna dlugo, dlatego wazny jest odsluch by samemu ocenic co sie podoba.
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Do Twoich głośników tylko HK 370 . Jest używka na All...
Sądzę , że zejdzie jeszcze z ceny , bo wisi drugi tydzień :)
 
D

Deleted member 452525

Guest
Nie kupuj onkyo do tych kolumn. Brzmi tragicznie. Miałem onkyo 535 z jamo 626. Porażka
Kup Yamahe lub denona np. x3100 i będzie grać jak trzeba.
 

chrobry

New member
Nastąpiło kilka zmian. Sprzedałem Jamo S606, sprzedałem ampli 5.1 Yamahay. Teraz kompletuje zestaw prawie (sub, centralny i satelity JBL zostają) od zera. Będę chciał się udać do jakiegoś salonu (woj łódzkie lub śląskie) i proszę o propozycje co mam wziąć na odsłuch. Budżet to ok 5000. Wstępnie nastawiam się na Onkyo 656 + HECO Music Style 900.
Z tego co czytam to w tej cenie pewnie większość zestawów zagra przynajmniej dobrze w kinie, dlatego bardziej interesuje mnie obecnie stereo. Jakie zestawy byście polecili ?
 
Do góry