jaki ampli....

bananapops

New member
Witam, niebawem przeprowadzka.. bede mial maly pokoj z wielkim tv na scianie i planuje dzwiek z
monitor audio broze br2 poniewaz zestaw jamo s 606 bedzie za mocny na pokoj 10m2. Jaki powinienem kupic ampli, do tego zestawu i jaki ew. sub i front dokupic.

50 % "N" + filmy 30 % muzyka 20 % ps3
 

mors111

Active member
Bez reklam
podaj cenę jaką chcesz przeznaczyć

sub zawsze się przyda , ale do takiego pokoju nie szukaj jakiegoś kolosa z 30cm głośnikiem - też podaj kwotę na niego

masz cały zestaw głośników czy tylko fronty ?
 

bananapops

New member
ampli ok tys zl
sub ok 500 zl
najlepiej zeby to bylo 5.1 lub 3.1 wiec chcialbym dokupic cos do tych monitorkow, nie wiem jak najlepiej sie sprawdzi:

-monitory na frontalne boki i cos do tylu na sciany z subem
-monitory na tylne boczne sciany i jakis front i z przodu sub

czy moze jest jakis ciekawy zestaw razem z tymi br2
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
W tych kwotach to Denon 1611 - ok.1200, sub - jamo sub 200/210 - ok. 500zł. Na 10 mkw nie bawił bym się w KD tylko kupił przyzwoite stereo. Jeżeli Monitor Audio to np M4.
 

bananapops

New member
W tych kwotach to Denon 1611 - ok.1200, sub - jamo sub 200/210 - ok. 500zł. Na 10 mkw nie bawił bym się w KD tylko kupił przyzwoite stereo. Jeżeli Monitor Audio to np M4.


Nie znasz sie.. bo nie cytasz postow, pisalem ze kolumny odpadaja, bo pokoj okazal sie za maly. Chcialbym uslyszec co ma do powiedzenia jednak mors111

dodam ze zalezy mi zarowno na dobrej jakosci dzwieku w kinie jak i przy sluchaniu muzyki

http://www.onkyo.pl/pl/Produkty/Kino_domowe/Systemy_kina_domowego/HT-S6405

ten zestaw napewno ogarnal by to jednak chyba gorzej sprawdzil by się przy muzyce, wiec moze te br2 jednak okazaly by się lepsze ?
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Nie znasz sie.. bo nie cytasz postow, pisalem ze kolumny odpadaja, bo pokoj okazal sie za maly. Chcialbym uslyszec co ma do powiedzenia jednak mors111

dodam ze zalezy mi zarowno na dobrej jakosci dzwieku w kinie jak i przy sluchaniu muzyki

Onkyo - Produkty ť Kino domowe ť Systemy kina domowego ť HT-S6405

ten zestaw napewno ogarnal by to jednak chyba gorzej sprawdzil by się przy muzyce, wiec moze te br2 jednak okazaly by się lepsze ?

To jeśli ja się nie znam a ty się świetnie orientujesz, to po co zadajesz pytania na forum ekspercie? Jeżeli chcesz opinię od Mors111 to napisz do niego na PW a nie zadajesz pytanie na ogólnym. Wyżej napisałeś cyt."Jaki powinienem kupic ampli, do tego zestawu i jaki ew. sub i front dokupic." Podałem Ci ampli. podałem Ci sub, i frontowe kolumny MA M4. Nie wiem kolego czego Ty oczekujesz. Najpierw się pytasz jakie fronty, a teraz mi piszesz że kolumny odpadają. Pisz konkretnie czy mają być podłogowe ale mniejsze od Jamo, czy podstawkowe, czy wogóle może nie chcesz kolumn a chcesz dźwięk 5.1? I nigdzie nie napisałeś że kolumny są za duże tylko żę Jamo są za mocne do tego pomieszczenia. Czytaj uważnie co piszesz.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Olej go, krzysiek1980, widać nowicjusz zna sie lepiej. Niech powołuje się na jedną opinie. Bez obrazy mors111, bo też zapytales o fronty i nie wiem czemu akurat krzysiek1980 sie nie zna. A swoją drogą to ja jakoś też nie wyczytałem, że podłogowki odpadają, więc Twoj post bananapops jest poprostu obraźliwy. Za chwilę pewnie zalożysz nowy temat lub będziesz pisał kilka nowych postow co 5 minut.
 
Ostatnia edycja:

bananapops

New member
przepraszam Cie Krzysiek1980 moim celem niebylo urazic cie i powinienem zadbac aby ten post niebyl taki chaotyczny.. sprobujmy:

poniewaz filmy i konsola = 70% a reszta to muzyka ktora bede puszczal z komputera najczesciej, postawilem na ten 5.1

HARMAN KARDON HKTS20BQ HKTS20 DEALER AUDIOPUNKT (1940035677) - Aukcje internetowe Allegro

chcialbym oczywiscie amplituner najlepiej tej samej firmy(podoba mi sie wyglad i czytalem ze sa bardzo dobre) ktory udzwignie ten zestaw + w przyszlosci do samej muzyki dokupie monitor br2 jako stereo. Tv 3d, wiec ampli musialby byc kompatybilny z 3d rowniez( wyjasnijcie mi co by bylo gdyby nie byl). Tak wiec:

Kino Domowe - Amplitunery :: HARMAN KARDON

i model AVR 158 moglby sie nadawac, ale nie wiem jak to sie bedzie mialo gdy juz dokupie br dwojki

zaznaczam ze za ampli niemogę przeznaczyc wiecej niz za zestaw glosnikow tak wiec max ok 1.700 zl

czy naprawde warto doplacac tys zl do wyzszego modelu hkts 60bq , czy roznica w jakosci jest warta tych pieniedzy ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry