jaki ampli polecacie onkyo717 czy yamaha 776

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To jest kwestia kto czego odczekuje od brzmienia ( jaki rodzaj brzmienia ) oba amplitunery maja swoj charakter wiec to jest uzaleznione od tego co kto lubi... i ile osob wejdzi etyle opinii moze byc.. ja wole onkyo :) i bede zmienial tearz amplituner i te zonkyo lub denona bede kupowal, ale n apewno nie yamahe...
lolek
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
zależy z czym to będzie grało :). W kinie to nie słychać jakiejś diametralnej różnicy między jednym a drugim, jedynie kwestia stereo na pewno będzie na plus u yamahy. Jeśli ma być tylko do kina do jeden i drugi sprawdzi się dobrze. Jeśli w grę jeszcze ma wchodzić w miarę przyzwoite stereo to yamaha ma tu plusa.

Widzisz kolega na pewno by nie kupił yamahy, a ja na pewno bym nie kupił onkyo hehe:) prędzej bym celował w Denona czy Marantza. Ile ludzi tyle opinii. Nie ma to jak odsłuch:)
 

kjarzyna

New member
Bez reklam
Specem zadnym nie jestem, ale padły mi porty hdmi w moim onkyo 667
dlatego trzeba coś kupić. Głośniki mam też Onkyo (120W) wiszace na scianie obok tv.
W przyszlosci pewnie też zmienię na coś lepszego ale na pewno nie Teraz bo jeszcze tv muszę kupić jakiś większy. Sprzęt sluzy głównie do ogladania i do muzy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak kolega napsial trzeba sluchac, bo ja wole onkyo lub denona , on yamahe, trzeci napisze marantza i mozna tak do usra.... smierci czekac az ktos cios napisze... jedno jest pewne trzeba w miare dobre kable uzywac hdmi do onkyo ... bo z tego co wlasnei czytalem to niestety przy slabych albo cos nei bardzo dziala albo porty leca hdmi, przynajmneij w tych starszyvch modelach nie wiem jak w najnowszej wersji czy w tej z tamtego roku bylo z tym...
lolek
 

werf

Active member
Bez reklam
Powinieneś tu zestawić ze sobą Onkyo 717 i Yamahe RX A820 i te modele porównywać wybierać

A model 776 to co to takiego ?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
może koledze chodziło o starszy model 767. Tak jak werf wspomina do okyo 717 to wyższy model yamahy
 

warmik

New member
Chodziło pewnie o 767, a nie lepiej dozbierać, ja bym poszedł w RX-V1073, ale to dla tego że się zachwyciłem swoim nowym nabytkiem 3067 ;)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dokładnie jak kolega wyżej, musiał byś przypasować yamahe ale wyższy model adekwatny do tego onkyo:)
 

kjarzyna

New member
Bez reklam
Więc jednak pozostanę przy Onkyo tym bardziej że mam kolumny Onkyo. Jednak musze zejść troszke na ziemie i chyba bedzie to Onkyo model 515. To dlatego, że chcę jeszcze zmienić Tv na coś 55-60 cali i żona mogłaby tego już nie wytrzymać gdybym na raz wywalił 10 tysi. :) Kiedyś chciałbym do tego dokupić Jamo 606. Czy to bdędzie dobry zestaw ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry