Jaki Ampli i głośniki?

reters

New member
Witam.Otóż zamierzam zakupic zestaw kina domowego do mojego nieszczesnego pokoju 3x3.I tu pojawia sie problem..

Czy jest sens bym inwestował wieksze sumy w ampli dość dużej mocy z najnowszymi dekoderami np avr 1909,H/K 255 lub onkyo 606?Czy lepiej zakupić coś "lżejszego"? Może poprostu słabsze modele wyżej wymienionych firm.Czy w tak małym pokoju wogóle usłysze różnice na korzyść najnowszego dżwieku?

I jeszcze mam kwestie dotyczaca kolum.Tutaj to juz naprawde nie mam pojęcia jaki zestaw kupić do tak małego pokoju.Duże kolumny odpadają z wiadomej przyczyny,a mimo tego chciał bym uzyskać dzwięk naprawde dobrej jakości.Czy mógł bym liczyć na podpowiedź z waszej strony w kwesti kolumn?

Do zestawu był by podłączony tuner hd i ps3

Suma za cały zestaw do 3500zł.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Potrzebujesz amplitunerów z hdmi, obsługą dźwięku po tym złączu i na zapas z nowymi dekoderami:
RXV663
TX-SR606
SR5003
AVR1909
AVR255
 

reters

New member
Dzieki blackninja.Możesz mi wysłać na priv ceny jakie byś mi zaproponował na wyżej wymienione amplitunery? Jeszcze tylko panowie doradzcie mi jaki zestaw głosników był by dobry do tego mojego nieszczesnego pokoju...Był bym wdzieczny.
 

wtykacz

New member
Blackninja...
Moj amplituner to ONKYO TX-SR606

Jak wypadaja zestawy kolumn glosnikowych 5.1 w bezposrednim starciu... (pokoje 3x3 oraz 3x4)

Canton Movie 150 QX, czy moze Infinity Beta HCS

albo

Canton Movie 120 MX , czy lepsze bedzie JBL SCS178

Nie ukrywam, ze bardzo podobaja mi sie te Cantony, ale jesli dzwiek bedzie gorszy od proponowanych przez ciebie zestawow, to bede mial zgryz... :) Cantony w zestawie maja 4 uchwyty scienne co jest poniekad pewnym atutem, no ale pewnie przewazy jakosc dzwieku... hmm

Czekam niecierpliwie na pomoc od Blackninja odnosnie Cantonow.
 
Ostatnia edycja:
Do góry