jaki ampli i DVD do zestawu PRISM EMERALD HT-300

ziut

New member
zapomnialem dodac ze 1200-1500 musi wystarczyc na ampli i DVD

ps czy ONKYO TX SV 444 bedzie sie nadawalo i czy zagra lepiej niz w/w gotowe zestawy? bo moge dostac ten amplituner w super stanie za 250zl. Jesli to dobry wybor to jakie DVD do tego kupic?
 

ziut

New member
czy sa jakies przyzwoite amplitunery o mniejszych gabarytach tzn <35cm szerokosci lub <12cm wysokosci ??? wielkosciowo cos w stylu pioneer VSX-C100 tylko nowsze. Ewentualnie bez radia. Malo miejsca mam wiec musze kombinowac jak kon po gorke :roll:
 

ziut

New member
Dzieki - o to mi chodzilo, niestety ten sprzet jest poza moimi mozliwosciami finansowymi no i pewnie zbyt dobry do moich glosnikow...

a teraz glupie pytanie :p czy ampli moze pracowac w pozycji pionowej??:idea: nie znam sie na tym wiec wole zapytac bo na przyklad motocykl do jazdy w pionie to musialem troche zmodyfikowac zeby dal rade wytrzymac dluzej w takiej pozycji :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Analogicznie do pozycji bocznej amplitunera motocykl musiałby jeździć ba boczku :)

Mogę spowodować to, że zmieścisz się w budżecie z RXD-411.
 

ziut

New member
blackninja napisał:
Analogicznie do pozycji bocznej amplitunera motocykl musiałby jeździć ba boczku :)
analogia byla z przymruzeniem oka ;) a w sumie to motocykl na boczku tez pojedzie :D

Ale dalej nie wiem jaka jest odpowiedz - ma to wplyw na prace wzmacniacza czy nie?

blackninja napisał:
Mogę spowodować to, że zmieścisz się w budżecie z RXD-411.
zapraszam na PW :D

PS
jakie kablei do tych glosnikow HT-300? 1,5mm na wszystko czy na fronty cos grubszego?
 
Ostatnia edycja:
Do góry