Jaki ampli do muzyki i filmow?

darco25

New member
Szukam czegos posredniego do muzyki i do filmow.Zastanawialem sie nad denonem cena max do 1,5 tys tak aby dokupic do tego jeszcze jakies glosniki 5.1
 

armi

New member
Bez reklam
cena 1.5 za ampli ? określ się jakie kolumny do tego ew. jaki budżet ? jakie wymagania / jaka muzyka / jakie pomieszczenia itd... napisz jak najwięcej inf pomocnych w udzieleniu trafnych podpowiedzi... bo tak to można odpowiedzieć żebyś kupił ten na który Cie stać i który Ci się podoba ;-)
 

armi

New member
Bez reklam
ten zestaw co Ci podał Blackninja przekroczy tą cenę raczej minimalnie :) skoro podał taki zestaw - znaczy ma dobre cenki :) poczekaj do jutra :)
 

armi

New member
Bez reklam
no a po mojemu przekroczysz budżet o ok 200 zł :) ale poczekaj do jutra bo może i to nie :)

nie rezygnuj z tego zestawu. jak zbraknie Ci trochę kasy to weź bez suba którego dokupisz w późniejszym terminie - posłuchaj się nie będziesz żałował :)
 

jrd

New member
Ja ci polecam cos małego ale mocnego .... ja osobiście posiadam Logitech Z 5400 , w bloku wykorzystuje ok 1/10 mocy tego urządzenia bo sasdiedzi go nie lubia .
Potem wyszla wersja mocniejsza Z 5400 , a obecnie nie wiem jaki model jest dostępny, ale glosniki do wszystkiego i moc/bas mega.
 

darco25

New member
Odświeżę temat. Jaki amplituner zakupić. Głównie muzyka czasem film. Trochę czasu minęło wiec pewnie i rynek się zmienił. Szukam raczej używek, nie nowości. Ampli max do 600 zł.
 

xatt

New member
może trochę nie na temat, ale może ktoś zechce odpowiedzieć...(pytam, ponieważ nie mam możliwości odsłuchu i bezpośredniego porównania).

Chcąc poprawić jakość stereo swojego amplitunera marantz sr7008 (która w sumie i tak jest więcej niż niezła...) - co lepiej podpiąć pod pre-out:
1. pm8005
2. MM7025

??
 

Henry

Active member
Bez reklam
może trochę nie na temat, ale może ktoś zechce odpowiedzieć...(pytam, ponieważ nie mam możliwości odsłuchu i bezpośredniego porównania).

Chcąc poprawić jakość stereo swojego amplitunera marantz sr7008 (która w sumie i tak jest więcej niż niezła...) - co lepiej podpiąć pod pre-out:
1. pm8005
2. MM7025

??

Tak jak Armani pisze ;)

Robiłem takie porównania i jeśli zależy ci na poprawie tylko stereo, to zdecydowanie wzmacniacz, zaletą tego rozwiązania jest, że słuchając muzyki z CD jednym przyciskiem "rozłączasz" ampli ze wzmakiem i słuchasz tylko z PM8005
 

werf

Active member
Bez reklam
Do góry