Jaki ampli do głośników Infinity Beta HCS?

akubit

Klub HDTV.com.pl
VIP
Poradźcie co kupić do głośników jak w topiku i plazmy Panasonica 37PV80 oraz odtwarzacza DVD Fergusson D 880 HX. 70% kino, 30% muzyka, pokój 18m2. Kwota do ok 1500zł.
Harman Kardon AVR147 wyleciał właśnie za okno :krol:
 

Voy

New member
Podpinam sie pod temat kolegi.

Upatrzonego mam Denona 1909. Pytanie czy warto doplacic 100 pln do Denona 2308? Chyba ze cos innego. W gre nie wchodzi HK bo jest "taki brzydki" (ocena malzonki).

W moim przypadku proporcje takie same. Moze nawet troche wiecej kina.
 

Voy

New member
Dzieki.

Gdyby jednak podniesc troche cene, o 100 albo 200 PLN czy cos innego wchodziloby w gre? Marantz daje tylko rok gwarancji. To przynajmniej rok za malo.
 

Voy

New member
Chyba sklonie sie w strone tego Pioneera, ktorego kiki poleca.

Pytanko tylko. Ma stronie producenta napisane jest, ze ampli jest 6-cio omowy. Kolumny sa 8 Omowe. Czy ja czegos nie rozumiem? Czy to sie nie bedzie gryzlo?

Pytanko drugie: tam jest USB. To dziala tylko na iphone/ipoda czy zwyklego pena tez mozna wcisnac?
 

akubit

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rzeczywiście, przesadzam :D :fool:

Gwoli wyjaśnienia, to rzeczywiście straciłem nadzieję na odzyskanie sprawności przez mojego H-K i już gotowałem się na trudną walkę z blackninja i firmą, którą reprezentuje. Tymczasem zaskoczenie, mimo upływu gwarancji dzięki ich działaniu, mój sprzęt mam już bezpłatnie naprawiony. Wszystko wskazuje na to, że teraz już jest sprawny (był już raz naprawiany, ale bezskutecznie). Polecam zakupy u blackninja, w firmie LOCO - nie zostawiają klienta na lodzie :eek:k:
 
Do góry